ІІ Національна церемонія нагородження
WiN Award 2021

26 листопада 2021 року WiN Ukraine проведе ІІ Національну церемонію нагородження «WiN Award 2021» для жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

До церемонії нагородження залишилось:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Як це було у 2020 році?

Доступні номінації

Позитивне лідерство

Здійснення впливу на колектив та команду; вміння надихати та мотивувати інших. Завдяки завзятості та ентузіазму людини відбуваються позитивні зрушення. Людина є авторитетом у галузі, до її експертної думки та порад прислухаються.

Комунікації та взаємодія

Забезпечення ефективних комунікацій з громадськістю. Соціальна активність, участь у житті колективу, сприяння позитивному розвитку організації як зовні, так і зсередини. Небайдужість до іміджу організації, внесок у його формування.

Наука, освіта та розвиток

Це жінки-операторки, інспекторки, спеціалістки зі зняття з експлуатації, дослідниці, науковиці, інженерки, що своєю працею не лище підтримують безперебійну функціональну діяльність організації, але й мають особливими досягненнями.

Міжнародні відносини

Реалізація важливих міжнародних ініціатив та проектів, що сприяли позитивним змінам в ядерній сфері. Досягнення успіхів у дипломатії, переговорному процесі, підтримка прогресивної політики тощо – словом, ті здобутки на міжнародній арені, якими професіоналки цієї номінації можуть пишатися.

Знання та
право

Право та фінанси – два «кити», на яких тримається будь-яка організація. Досконалість, грамотність, талановитість у юридичних та фінансових питаннях дозволяють вирішувати багато проблем та чітко рухатись у заданому напрямі. Ці жінки-професіоналки також потребують визнання за свою бездоганну роботу.

Амбасадори паритету

Амбасадори паритету – це експерти та експертки, які словами та діями просувають ідею гендерного паритету (рівності) в ядерній сфері у своїх організаціях, підтримуючи, зокрема, залученість більшої кількості жінок до прийняття рішень. (*Визначення переможця за даною номінацією залишає за собою Президент WiN Ukraine)

Учасниці конкурсу у номінації
"Позитивне лідерство"

Амосова Тетяна Володимирівна

Директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Антонюк Поліна Євгенівна

Професорка кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ підполковника поліції

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Беззабава Ольга Володимирівна

Заступник начальника Південної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління – начальника відділу безпеки ДІВ – державного інспектора

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Волощук Олена Михайлівна

Провідний психолог Відділу розвитку персоналу ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Волощук Олена є гордістю підприємства.
З 2011 року Волощук Олена започаткувала соціометричні дослідження в колективах, які дають можливість виявляти і враховувати при управління персоналом неофіційну, «неформальну» структуру колективів («неформальних лідерів», відторгнених, конфліктні угрупування тощо).
За ініціативою Волощук Олени були розроблені численні навчально-методичні матеріали. Вона постійно проводить навчання) у сфері методів попередження помилок персоналу, роботи в колективі, лідерства, менеджменту, підвищення рівня культури безпеки. Цього року Олена Волощук ініціювала і проводить навчання з «Врахування особливостей поведінки працівників різних поколінь у роботі з персоналом», такі знання допомагають персоналу ефективно взаємодіяти, бути продуктивними.
Волощук Олена неодноразово гідно представляла РАЕС на різних публічних заходах, в тому числі на Міжнародній науково-практичній конференції по культурі безпеці на АЕС), де ділилась досвідом використання коучингу в управлінській діяльності керівників при роботі з персоналом, технологією виявлення та зрощення працівників з лідерським потенціалом.

 

 

 

Вторнікова Євгенія Євгенівна

Начальник відділу управління переробкою та захороненням радіоактивних відходів ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Гебрич Анна Олександрівна

Проректор з організаційно-методичної роботи, голова Вчено ради, старший викладач кафедри Економіки, фінансів та управління бізнесом Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій.

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Губрій Світлана Володимирівна

Заступник начальника управління з кошторисно-договірної роботи відділу управління капітального будівництва ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Джуранюк Оксани Віталіївни

Начальник Управління (начальника Західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) – заступниці Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Єфімова Вікторія Вікторівна

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки відділу озброєння та інженерно-технічного забезпечення Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (військова частина 1492)

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Коноваленко Світлана Леонідівна

Головний бухгалтер. Державне спеціалізоване підприємство «ЕКОЦЕНТР»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Кульчицька Світлана Василівна

Заступник директора Департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості – начальника Відділу виробничої діяльності урановидобувної галузі та поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Мельничук-Володькіна Вікторія Володимирівна

Начальник відділу інформаційно-просвітницької роботи

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Ніколенко Людмила Николаевна

Завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін права та економічної безпеки Донецького державного університету внутрішніх справ, докторка юридичних наук, професорка

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Прокопенко Олена Леонідівна

Інженер - дефектоскопіст 1 категорії служби контролю металів

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Светлічна Ольга Олексіївна

Радниця з гендерних питань Донецького державного університету внутрішніх справ

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Фоміна Лариса Петрівна

Старший науковий співробітник кафедри фізики металів та напівпровідників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»)

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Хмілєвська Галина Вікторівна

Начальник відділу охорони здоров’я ВП «Южно-Українська АЕС»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Юзова Ірина Юріївна

Підполковник, начальник Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Учасниці конкурсу у номінації
"Наука, освіта та розвиток"

Асламова Людмила Іванівна

Директор навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевчика

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Василець Катерина Сергіївна

Старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Вербило Марія Олексіївна

Начальник відділу з питань Чорнобильської ЧАЕС та поводження з відпрацьованим ядерним паливом Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Волк Любов Романівна

Доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Національного університету водного господарства та природокористування

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Галич Оксана Олександрівна

Доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин, Національний університет водного господарства та природокористування.

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Горьєва Світлана Володимирівна

Начальниця відділу безпеки застосування ДІВ у медицині – державної інспекторки Управління (Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління)

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Дорошук Ганна Анатоліївна

Доцент кафедри менеджменту Державного університету «Одеська політехніка»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Забарна Елеонора Миколаївна

Завідувачка кафедри економічних систем і управління інноваційним розвитком, Голова Ради з якості освітньої діяльності Державного університету «Одеська політехніка», доктор економічних наук, професор

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Ковальова Ольга Вікторівна

Завідувачка кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 Донецького державного університету внутрішніх справ

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Комарова Ярослава Олегівна

Доцент кафедри атомні електростанції Державного університету «Одеська політехніка» Кандидат технічних наук

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Кравченко Людмила В’ячеславівна

Провідний інженер відділу поводження з РАВ та зняття з експлуатації служби проектної безпеки та паливо використання ВП «Науково-технічний центр»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Кулик Наталія Ігорівна

Доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Національний університет водного господарства та природокористування.

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Малогулко Юлія Володимирівна

Доцент кафедри Електричних станцій та систем факультету Електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету.

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Мамчич Юлія Руслвнівна

ДП «НАЕК Енергоатом» ВП «Науково-технічний центр» у відділі радіаційного матеріалознавства служби технічної підтримки продовження експлуатації та ГО «Молодіжна енергетична спільнота»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Матус Світлана Костянтинівна

Канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Меньшакова Дар’я Олександрівна

Третій секретар відділу цифрової дипломатії Головного управління публічної дипломатії та комунікації міністерства закордонних справ України

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Мінакова Ксенія Олександрівна

Доцент кафедри фізики, старший науковий співробітник кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики НТУ «ХПІ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Насіковська Наталія Сергіївна

Провідний соціолог, керівник групи соціальної діагностики управління професійного розвитку персоналу

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Нікітіна Тетяна Іванівна

Начальник інформаційного науково-аналітичного відділу - структурного підрозділу державного спеціалізованого підприємства «Екоцентр» - ДСП «Екоцентр»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Паренюк Олена Юріївна

Старший науковий співробітник, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, відділення ядерної та радіаційної безпеки; докторантка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Романова Олена Петрівна

Кандидат біологічних наук,старший науковий співробітник – заступник керівника Навчального центра з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім.Джорджа Кузмича (НЦДК) Інституту ядерних досліджень НАН України

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Салій Лариса Михайлівна

Начальник навчально-тренувального центру державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Федорова Марина Анатоліівна

Головний фахівець АЕС з експлуатації реакторного устаткування, відділ головного технолога, ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Тернова Наталія Олексіївна

Провідний інженер відділу з досвіду експлуатації служби головного технолога ВП «Южно-Українська АЕС»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Циганій Сватлана Олексіївна

Ректор Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету.

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Шевченко Карина Сергіївна

Начальник служби радіаційної безпеки ДСП«ЦППРВ»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Учасниці конкурсу у номінації
"Комунікації та взаємодія"

Бочарова Ірина Михайлівна

Головний спеціаліст відділу з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження та природно-заповідного фонду Управління з питань забезпечення бар'єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Дорож Ольга Анатоліївна

Доцент кафедри атомних електростанцій Державного університету «Одеська політехніка»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Жук Ірина Валеріївна

Заступник начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Княжницька Тетяна Вікторівна

Начальниці Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Коротич Катерина Олегівна

Молодший сержант, начальник служби радіаційного, хімічного , біологічного захисту та екологічної безпеки Центральна база зберігання та постачання,в/ч 1471

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Косько Юлія Сергіївна

Заступник начальника відділу інформаційно-просвітницької роботи

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Кравець Алла Вікторівна

Начальник відділу управління персоналом державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Пономаренко Олена Володимирівна

Начальник Центру підвищення кваліфікації ПВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Пояркова Наталія Василівна

Заступник начальника служби-начальника відділу кадрів служби управління персоналом ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Косько Юлія Сергіївна

Начальник загального відділу «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Шнейдер Катерина Юріївна

Начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та моніторингу Донецького державного університету внутрішніх справ

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Шуллє Юлія Андріївна

Доцент кафедри Електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту факультету Електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету, заступник декана факультету Електроенергетики та електромеханіки з навчальної роботи і соціальних комунікацій, вчений секретар факультету Електроенергетики та електромеханіки.

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Шуманська Ольга Григорівна

Провідний інженер з комплектації устаткування й матеріалів відділу матеріально-технічного постачання ДСП «Екоцентр»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Яресько Рената Сергіївна

Начальник відділу роботи з громадськістю ДП «НАЕК «Енергоатом»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Учасниці конкурсу у номінації
"Знання та право "

Бондаренко Тетяна Миколаївна

Начальник відділу договорів ремонтного та загальностанційного характеру Договірного управління (далі - ДУ) «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Димова Оксана Іванівна

Начальник відділу нормативно-правового регулювання юридичного управління

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Заєць Ганна Сергіївна

Провідний юрисконсульт відділу договірної роботи та страхування департаменту нормативно-правового забезпечення виконавчої дирекції з правового забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом» - голова Організації молоді Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом»-виконуюча обов’язки голови ППО працівників Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Іванюта Наталя Валеріївна

Завідувач кафедри цивільного, трудового права та права соціального забезпечення Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Кедик Тетяна Анатоліївна

Головний бухгалтер ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Проценко Ксенія Вікторівна

Головний спеціаліст сектору правового забезпечення

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Руденко Анна Андріївна

Провідний професіонал з антикорупційної діяльності ДСП «Екоцентр»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Стужина Валентина Миколаївна

Провідний юрисконсульт групи правового забезпечення діяльності підприємства юридичного відділу державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильська АЕС”

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Учасниці конкурсу у номінації
"Міжнародні відносини "

Базелюк Юлія Михайлівна

Інженер з підготовки виробництва 1 категорії ДСП «Екоцентр»

Свою діяльність розпочала приймаючи участь в реалізації надзвичайно важливого для України проєкту «Чорнобиль – Новий Безпечний Конфайнмент (НБК)». Працюючи в контрактному відділі отримала відмінний рекомендаційний лист, що є підтвердженням того, що весь комплекс заходів з міжнародного супроводу цього проєкту в зоні відчуження виконувала якісно та сумлінно.
Брала активну участь при реалізації проекту МАГАТЕ – UKR9040, де ДСП «Екоцентр», як надійний партнер з відмінної репутацією є кінцевим користувачем. Завдяки впровадженню цього проекту підприємство отримає цінні знання, досвід та необхідне обладнання.
Також, необхідно відзначити вагомий внесок Юлії Базелюк в успішному проведені у вересні 2021 р. на базі ДСП «Екоцентр» спільних міжнародних навчань федерального відомства з радіаційного захисту Німеччини (BfS). За результатами виконання такого масштабу вимірювальної кампанії будуть створені осучаснені карти радіоактивного забруднення території зони відчуження, які стануть інструментом європейського рівня щодо поводження з радіаційно-забрудненими територіями як регіону, так і України в цілому.
Нещодавно була включена від ДСП «Екоцентр» до складу Проєктної Команди проєкту U4.01/18A «Створення належної інфраструктури для управління програмами у складі ДАЗВ».

Корейба Ілона Миколаївна

Старший інспектор відділення міжнародного співробітництва Донецького державного університету внутрішніх справ

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Король Оксана Миколаївна

Начальник відділу нуклідних технологій Державного підприємства УДВП «Ізотоп»

3 роки досвіду у сфері налагодження міжнародного співробітництва та
діалогу із міжнародними партнерами.

Здобутки:

✔ Налагодження ефективної комунікації із міжнародними партнерами:
Програмою розвитку ООН, Консультативною місією Європейського
Союзу, Канадською поліцейською місією в Україні для запровадження
найкращих світових практик у навчальному процесі.

✔ Реалізація міжнародних проектів спільно із партнерами, у рамках яких
було відкрито: Експертний центр із взаємодії поліції із громадою,
Креативний простір “Відкрита поліція”, Модельна виборча дільниця.

✔ Залучення знань провідних світових вчених у сфері правового
регулювання атомної енергетики до освітнього процесу шляхом
приєднання ДонДУВС до проекту міжнародної технічної допомоги
«Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел
іонізуючого випромінювання в Україні».

Макаревич Олена Володимирівна

Начальник відділу міжнародного співробітництва та технічноЇ допомоги

Макаревич Олена Володимирівна працює у ВП ЗАЕС з 1998 року.
Олена Володимирівна забезпечує роботу, спрямовану на дотримання єдиної політики в
області міжнародної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом», представлення інтересів ВП ЗАЕС у
міжнародних організаціях та асоціаціях, органах державного управління, підприємствах України
та закордонних країн.
Олена Володимирівна більше 10 років є контактною особою ВП ЗАЕС з ВАО АЕС та
МАГАТЕ.
Організовує роботу з впровадження нових інноваційних технологій у ВГ ЗАЕС. Має високий
професійний рівень з питань організації прийому іноземних делегацій та оформлення
документів спеціалістам ВП ЗАЕС, які відряджаються за кордон.

Медведєва Наталія Андріївна

Інженер 1 кат. відділу міжнорого співробітництва

Здійснювала розробку, адміністрування та наповнення офіційного сайту підприємства www.cemrw.com а також, адміністрування офіційної фейсбук сторінки підприємства https://www.facebook.com/CERWM/
Брала активну участь у налагодженні та підтримці комунікацій підприємства з міжнародними партнерами (технічні офіцери МАГАТЕ, представники офісу JSO, ENCO, NUVIA тощо) та підприємствами, що належать до сфери управління ДАЗВ в рамках реалізації проектів з міжнародного співробітництва, здійснюючи переклад документації з/на українську, англійську, а також матеріалів листування ДСП «ЦППРВ» із зарубіжними установами та партнерами підприємства в рамках реалізації проектів МТД. Участь в організації та проведенні онлайн конференцій з питань, що стосуються реалізації проектів МТД. Активно популяризую діяльність підприємства доступними засобами.

Одиниця Валентина Михайлівна

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва та інформації Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Безпосередньо була ініціатором та одним із розробників документу «Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про співробітництво у сфері ядерної і радіаційної безпеки, зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції та перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему» від 30.11.2012р. В рамках дії зазначеної Угоди на ЧАЕС успішно реалізовано проекти міжнародної технічної допомоги зі створення та розвитку Центру візуалізації зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.
Протягом більш ніж 10 років є партнером від ДСП ЧАЕС у плануванні та реалізації проєктів технічного співробітництва МАГАТЕ, в рамках яких було організовано допомогу в частині розробки, перегляду та актуалізації ключових документів ДСП ЧАЕС в сфері зняття з експлуатації та поводження з радіоактивними відходами, обміну досвідом із проблемних для ЧАЕС питань та навчання персоналу ЧАЕС.
Є контактною особою від ЧАЕС в організації співробітництва із Всесвітньою організацією операторів атомних станцій (WANO).

Павлова Катерина Сергіївна

Начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю

Організація виконання річних пріоритетів Агентства для зміцнення міжнародного співробітництва у сфері забезпечення реалізації державної політики з управління зоною відчуження; подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; підвищення екологічної, ядерної та радіаційної безпеки; забезпечення взаємодії між ДАЗВ та міжнародними організаціями, включаючи ООН, ЄС, ЄБРР, НАТО, МАГАТЕ, МФК; проведення попередніх переговорів щодо можливого двостороннього та Організація виконання річних пріоритетів Агентства для зміцнення міжнародного співробітництва у сфері забезпечення реалізації державної політики з управління зоною відчуження; подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; підвищення екологічної, ядерної та радіаційної безпеки; забезпечення взаємодії між ДАЗВ та міжнародними організаціями, включаючи ООН, ЄС, ЄБРР, НАТО, МАГАТЕ, МФК; проведення попередніх переговорів щодо можливого двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва, а також взаємного обміну досвідом та інформацією з представниками іноземних держав з питань, що належать до компетенції ДАЗВ; встановлення взаємодії з громадськістю, інститутами громадянського суспільства, науковцями, експертами у підготовці та виконанні рішень ДАЗВ та проведення відповідної роз’яснювальної роботи; координація впровадження заходів щодо європейської інтеграції (в межах компетенції); участь у вирішенні питань залучення та використання міжнародної технічної допомоги (в межах компетенції). Була відзначена такими нагородами: почесна грамота Міністерства екології та природних ресурсів України; подяка Державного Агентства з Управління зоною відчуження; нагороджена почесною грамотою Кабінету Міністрів України; національна Премія «Жінка-професії» увійшла в ТОП-10 кращих жінок Україні у професійній діяльності; почесна грамота від Президента УСПП Кінаха А. К. (Український Союз Промисловців та Підприємців.

Рогачова Олена Іванівна

Професор кафедри фізики Національного Технічного Університету «Харківський політехнічний інститут», доктор
фізико-математичних наук

Рогачова О.І. є академіком Міжнародної термоелектричної академії, за вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Україною та США була нагороджена пам’ятною медаллю Фонду CRDF, відзначена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. А у 2015 році вона була нагороджена Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня.
О.І. Рогачова є керівником кількох десятків робіт, виконаних у рамках держбюджетних, госпдоговірних тем та міжнародних грантів, автором понад 300 наукових публікацій. Результати її досліджень на кілька десятків наукових конференціях різного рівня, що проходили у більш ніж 20 країнах. За даними наукометричної бази Scopus її індекс Гірша становить 19. Під її керівництвом захищено 13 кандидатських дисертацій.

Степанська Світлана Іванівна

Директор із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом»

Степанська Світлана Іванівна працює в ДП «НАЕК «Енергоатом» з січня 1988 року починала свою професійну діяльність на Хмельницькій АЕС, а в Дирекції Компанії на посаді заступника директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності– директора департаменту з жовтня 2008 року та в листопаді 2020
широким спектром професійних знань, прекрасними організаторськими здібностями, користується високим авторитетом в колективі.
Забезпечує виконання значного обсягу робіт, що відносяться до пріоритетних напрямів діяльності ДП “НАЕК “Енергоатом” «міжнародне партнерство та зовнішньоекономічна діяльність» – укладання та року призначена на посаду директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Степанська С.І. має високу кваліфікацію та глибокі знання за фахом, володіє забезпечення виконання договорів на постачання ядерного палива, ядерних матеріалів для забезпечення потреб ВП АЕС в ядерному паливі, створення виробництва комплектуючих ядерного палива. Організовує широкий спектр робіт, пов’язаних з зовнішньоекономічною діяльністю Компанії.

Титовець Ольга Василівна

Старший офіцер відділу з питань реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Адміністрації Державної прикордонної служби України

Успішно реалізовано ряд проєктів міжнародної технічної допомоги:
1)«Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин», виконавець – координатор проектів ОБСЄ в Україні;

2)«Покращення технічних та навчальних можливостей для виявлення та затримання незаконних РХБЯ матеріалів на Українсько-Словацькому кордоні, виконавець Міністерство Внутрішніх справ Словацької Республіки;

3)«Обладнання для виявлення ядерних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту та навчання для Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» через Уряд королівства Норвегія через Державне управління Норвегії з ядерної та радіаційної безпеки;

4)«Посилення можливостей
України у сфері цивільного захисту» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини; 5) «Обладнання для виявлення радіаційних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту, знезаражування та дозиметрії для Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» Норвегія. Реалізовується «Посилення можливостей України у сфері цивільного захисту ІІІ» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.