847FF597-AC8B-4EFA-A4DD-89C1561CDB8A

WiN Ukraine взяли участь у панельній дискусії щодо ролі жінок у фізичній ядерній безпеці

Керівний склад WiN Ukraine (Президент Маргарита Раєць та Віце-президент Анастасія Нечитайло), на запрошення МАГАТЕ, взяли участь у панельній дискусії щодо ролі жінок у фізичній ядерній безпеці під час щорічного зібрання INSEN – Міжнародної мережі освіти в галузі фізичної ядерної безпеки.

Міжнародна мережа освіти у галузі фізичної ядерної безпеки (INSEN) – це асоціація партнерства, в якій МАГАТЕ, навчальні та науково-дослідні установи, а також інші зацікавлені сторони співпрацюють з метою заохочення стійкої освіти у галузі фізичної ядерної безпеки.

INSEN було створено у 2010 році під час семінару-практикуму МАГАТЕ, присвяченому спеціалізованій освіті у галузі фізичної ядерної безпеки, в якому взяли участь представники майже 30 навчальних закладів та інші зацікавлені сторони. Ця мережа прагне збільшити глобальну фізичну ядерну безпеку завдяки розвитку, розповсюдженню та заохоченню найкращих практик у галузі освіти в галузі фізичної ядерної безпеки.

У своїх виступах керівники WiN Ukraine висвітлили діяльність організації у напрямку підтримки жінок-професіоналок ядерної сфери (а також молоде покоління – майбутніх спеціалістів) до початку широкомасштабної військової агресії російської федерації від 24 лютого 2022 року, та розповіли про поточну активність і плани щодо посилення своєї ролі в Україні та на міжнародній арені як амбасадорів своєї держави.

«Парадигма міжнародної системи ядерної безпеки назавжди змінилася після військового вторгнення на територію нашої суверенної держави. І це безпрецедентний випадок, який матиме наслідки й для прийдешніх поколінь. Навчання спеціалістів атомної галузі – це безперервний процес. Але питання КОГО ми навчаємо, і ЯК ці люди потім застосовують і поширюють свої знання на місцях та у всьому світі – це стосується результату! Ці люди повинні бути агентами змін! Ядерна захищеність – у наших руках. І цими руками ми повинні «захищати ядерну захищеність»!» – наголосили Маргарита Раєць та Анастасія Нечитайло під час своїх промов.

Share this post