01

WIN Ukraine та WINS зустрілися з Надзвичайним та Уповноваженим Послом України в Японії

25 травня 2022 року у м. Токіо відбулася зустріч представників WIN Ukraine та WINS з Надзвичайним та Уповноваженим Послом України в Японії Сергієм Корсунським.

В рамках участі WIN Ukraine та WINS у Щорічній Конференції WIN Global, яка проходила 23-26 травня 2022 року у Токіо, представники українського національного представництва всесвітньої некомерційної організації Women in Nuclear Global та Всесвітнього інституту з ядерної безпеки (WINS) зустрілися з Надзвичайним та Уповноваженим Послом України в Японії Сергієм Корсунським. Зустріч відбулася у приміщенні Посольства, яке можна було ідентифікувати не лише прапором та національними символами України, але й жовто-блакитними японськими прикрасами та подарунками, принесеними до Посольства на знак підтримки України та її громадян у цей надзвичайно складний для нашої країни час.

На зустрічі були присутні Президентка WIN Ukraine Маргарита Раєць, Віце-президентка WIN Ukraine Анастасія Нечитайло та керівник WINS Академії Роланд Флетчер.

Пан Посол зустрів наших представників з теплою українською гостинністю та щирістю розмови щодо нагальних питань нашої країни.

Представниці WIN Ukraine розповіли про Конференцію WIN Global, зокрема щодо висвітлення та поширення інформації на міжнародній арені щодо подій в Україні, а саме у ядерній галузі. Роланд Флетчер зазначив щодо повної підтримки України з боку WINS, про що говорить ребрендинг кольорів організації та їх зміна на жовто-блакитні. Керівник WINS Академії презентував пану Послу щорічний звіт Всесвітнього інституту з ядерної безпеки в українських національних кольорах та із зазначенням повної підтримки WIN Ukraine та безпечного функціонування організації на базі Інституту у Відні.

Під час зустрічі було обговорено ситуацію в Україні в умовах ведення війни рф проти нашої країни, зокрема ситуацію щодо захоплення ядерних об’єктів та стану Зони відчуження після окупації. Пан Посол Сергій Корсунський зазначив, що народ Японії підтримує Україну та українських громадян, які через війну вимушені були виїхати до Японії. Пан Посол також зазначив щодо ведення перемовин з японськими колегами з приводу подовження підтримки зони відчуження в рамках японсько-українських відносин, зокрема проєкту SATREPS, а також відновлення та поставки нового обладнання, втраченого внаслідок окупації ЗВ.

WIN Ukraine та WINS дякують пану Послу Сергію Корсунському за зустріч та вагомий внесок роботи Посольства на підтримку України в такий важкий для нашої країни час!

Share this post