Frame 1140

WiN Ukraine три роки!

Три роки!

І нам є чим пишатись!

Нами реалізовано 9 освітніх та соціальних проєктів, учасниками яких стало понад 1000 спеціалістів і студентів з ядерної енергетики. Залучено більш ніж 50 експертів та освоєно 120 000 дол США загального бюджету на реалізацію проєктів.

У 2020 році ми взяли на себе амбітний виклик та вперше в Україні організували й провели Національну церемонію нагородження «WiN Award» для жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України. Всього за два роки проведення даної церомії було подано 150 заявок від жінок-атомниць та віддано понад 10 000 голосів за різними категоріями.

Початок повномасштабної війни росії проти України змусив нас зробити паузу у проєктній діяльності та зорієнтуватись на гуманітарній допозі й своєрідному дипломатичному фронті. Протягом весни-літа 2022 року нам вдалось зібрати та передати гуманітарної допомоги на суму більше ніж 160 000 гривень.

З кожним днем війни ми стаємо стійкішими та сильнішими. Озираючись назад, ми розуміємо, що потрібно рухатись далі, бо попереду багато викликів.

Далі — більше. Разом — до Перемоги!

Share this post