Frame 37

WiN Ukraine продовжує свою діяльність у віддаленому форматі під час військових дій

Ми повідомляємо, що, не зважаючи на віддалений (дистанційний) формат роботи Секретаріату (через військову агресію росії офіс у Києві тимчасово припиняє свою роботу), ми продовжуємо свою активну діяльність не тільки надаючи у рамках своїх можливостей гуманітарну та фінансову підтримку, але й реалізуючи покладені на нас завдання. 

Міжнародна спільнота у ці нелегкі для нас часи продовжує надавати усю необхідну підтримку нашій діяльності. Зокрема, повідомляємо про тимчасове злиття у форматі колаборації між Всесвітнім інститутом з ядерної безпеки (неурядова організація, WINS (англ.) з офісом у м. Відень, Австрія) та WiN Ukraine. 

Шведський орган з радіаційної безпеки (регулятор, SSM), який з початку цього року визначив WiN Ukraine Офісом проектної підтримки шведського регулятора (у мирні часи), також з нами та залишається нашим другом, донором і партнером.

Окрім вищезазначеного, керівництво (співзасновники Маргарита Раєць та Анастасія Нечитайло) організації спрямовує свою незалежну професійну діяльність не тільки на реалізацію спільної проектної діяльності на різних полях, але й, зважаючи на наявні важкі обставини, у яких зараз перебуває наша країна, також на експертну роботу в рамках своїх компетенцій щодо розповсюдження правдивої інформації про російську агресію, зокрема щодо актів ядерного тероризму. Адже належне професійне представлення за кордоном своєї країни, відстоювання інтересів держави у дипломатичній манері – це виконання громадянського боргу кожного свідомого громадянина, хто тимчасово перебуває за кордоном наразі, а особливо – працює у ядерній сфері! 

Попереду у нас дуже складний шлях, адже після перемоги ми повинні будемо докласти спільних зусиль для посилення впливу України на міжнародній арені!

Наші експерти, наші волонтери, наші щирі друзі і партнери – ті, хто залишається з нами протягом років та віддані нашим спільним справам, не зважаючи ні на що – завжди можуть розраховувати на будь-яку підтримку та дружбу з боку організації! Як у мирний час, так і у час ведення війни наша команда залишається з нами (багатьох з них ви можете побачити в оновленому списку на нашому сайті)! Всі ці люди наразі працюють на підтримку наших громадян, нашої країни! 

Завжди – разом!
Разом – до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Президент Маргарита Раєць
Віце-президент Анастасія Нечитайло

Share this post