387804003_633841518905177_6134475129129628769_n

WiN Ukraine Триумфує в Номінації “Адвокація для України у Світі” на VIII Всеукраїнській GR Премії 2023

12 жовтня 2023 року Українська Асоціація Професіоналів у сфері Урядових Відносин (GR) та Лобістів відзначила видатні досягнення спеціалістів GR та проектів. Цього року основна увага була приділена новим викликам, що виникли внаслідок конфлікту з Росією, та можливостям, які вони створили для спільноти GR. Для відображення цього внесли нові категорії, які підкреслюють важливість ближчого співробітництва з міжнародними організаціями в сучасному світі.

Заходи було відкрито Головою Української Асоціації Професіоналів GR та Лобістів, Катериною Одарченко, та їх були присутні представники Українського парламенту, GR-спеціалісти, представники бізнесу, галузеві асоціації та громадський сектор.

Серед одинадцяти номінацій “Women in Nuclear Ukraine” (WiN Ukraine) вибороли перемогу в категорії “Адвокація для України у світі”. Їх проект “WiN Ukraine та Міжнародна Культурна Дипломатія в Контексті Захисту Ядерної Безпеки України” отримав цю престижну нагороду.

WiN Ukraine висловили свою відданість продовжити свої зусилля, щоб наблизити Україну до перемоги та переконати світ впізнати справжнє обличчя їхнього супротивника.

Ця нагорода присвячується всім жінкам, які працюють у галузі ядерної безпеки, особливо працівницям Запорізької атомної електростанції. WiN Ukraine висловлює подяку всім партнерам та своїй команді за щоденні зусилля в цій важливій місії.

Share this post