364742782_596531722636157_9098046612477544965_n

WiN Ukraine організували бранч для жінок-атомниць

Раді поділитись з вами новиною!

30 липня 2023 вперше за довгий час ми провели офлайн захід WiN Ukraine – він був присвячений святкуванню трьохріччя нашої організації, яке ми організували у форматі закритого бранчу для жінок-атомниць. Ми довго вагались, бо завжди думки “не на часі”, але коли жити, розвиватись, ловити кожен момент та впускати можливості професійного зростання, як не саме зараз, коли цінною є кожна хвилина життя? Обмін ідеями й енергією, лекція від запрошеної спікерки, лотерейний розіграш, благодійний збір та презентація результатів діяльності й планів WiN Ukraine на майбутнє. Все це нам вдалося втілити за короткий проміжок часу.

Ми завдячуємо ЗСУ за те, що ми маємо змогу сьогодні зібрати тут експерток та однодумиць, розділити з ними наші успіхи та доєднати до наших майбутніх проєктів. WiN Ukraine має на меті обʼєднувати експерток та експертів задля розвитку атомної енергетики. Для нас не важлива кількість членів нашої організації, адже неодноразово мене про це запитують наші іноземні партнери. Для нас важлива експертність, адже ми найкращі в своїй справі через відданість, ми стійкі, ми сильні та мужні, ми українці” – відмитила у вітальному слові президентка WiN Ukraine Маргарита Раєць.

Також вона додала, що WiN Ukraine – це пласт можливостей, де кожен та кожна може себе професійно реалізувати, і що наша організація тендітно, як зонтик під час грози, власними силами та інструментами захищатиме права та інтереси задля запобігання гендерної дискримінації, й надалі діятиме на дипломатичному фронті проти ядерного тероризму та поширення негативних наративів в бік української атомної енергетики.

Зокрема, ми прагнемо розвивати кожного нашого експерта чи експертку, і це стосується не тільки проведення ретритів та різноманітних тренінгів, але й надання можливості прослухати різноманітні лекції, які наповнюють та мотивують. Нетворкінг-бранч не був виключенням, і наші учасниці мали змогу прослухати інформативну лекцію від fashion-аналітика, персонального і раціонального стиліста Персональний стиліст Ірена Вінцюк.

Ірена розповіла атомницям, як українські етно традиції поєднувати з сучасним стилем. “Українська мода розділилась “до війни” та “після війни”, як в цілому і наше життя. На сьогодні важливо транслювати, що ми українці, але це не має бути трендом – це має бути необхідністю. Саме через моду ми можемо ідентифікувати наших людей і класно, коли це ви робите свідомо та інтелектуально.” – наголосила пані Ірина.

Код українця – це в мові, це інтеграція українських традицій у сучасний стиль життя, це твій одяг з етнічними мотивами, як зазначила наша запрошена спікерка. А ми ще від себе додамо, що код українця – це вміння бути щасливими й цінувати кожен момент, не дивлячись ні на що, та дарувати позитивні емоції. WiN Ukraine не лишив без подарунків своїх гостей бранчу та розіграв лотерею з призами від наших партнерів, адже ми просуваємо та підтримуємо українське.

Ми дуже вдячні:

Ресторану «Бєлкін», що гостинно нас прийняв,

Українським брендам Love and Loss, Savka Accessories, Fizi, Syano, Bodo,

Також платформі Kontramarka, реабілітаційному центру Physio Pro,

Кондитерській Kremova,

Агенціям Cool’ka, BestDruk, BiBirki.

На завершення святкового бранчу ми разом з учасницями задули свічки на святковому торті та загадали одне спільне на всіх та єдине бажання, яке точно збудеться, – якнайскоріша Перемога України!

Усі кошти з придбаних на захід квитків було передано у ГО «Землячки».

Наближатимемо перемогу разом!

Share this post