291109315_550001783467435_5071682457200141752_n

WiN Ukraine організовано дружній нетворкінг для працівників структури ДАЗВ


З нагоди Дня Конституції України, керівництво WiN Ukraine організувало у м. Відень урочисті вечірні збори, де зустрілися присутні у цей час у рамках робочих візитів представники структури ДАЗВ (а також інші експерти організації).

Зустріч стейкхолдерів пройшла у напівофіційний атмосфері та була присвячена обговоренню поточної ситуації у зоні відчуження та подій у ядерній сфері у зв’язку з нападом російської федерації на Україну, а також обміну особистим пережитим досвідом під час окупації.

Учасники зборів вітали один одного з Днем Конституції, висловлювали найкращі побажання Україні – перемоги, миру, процвітання, злагоди, натхнення – та надію щодо продовження подібного формату зустрічей в Україні одразу після перемоги!

“Для WiN Ukraine є важливою підтримка експертів сфери в усіх напрямках, а особливо у складні для країни часи, і ми все робили, робимо та будемо робити для того, аби кожен причетний до діяльності нашої організації міг відчути себе частиною особливого ком’юніті, яке робить важливі речі. І подібного роду спільні дружні заходи особливо потрібні сьогодні – адже тепер у нас дуже мало часу та можливостей для такого reunion та обміну думками наживо. Це дає нам натхнення та нові ідеї щодо того, що ми можемо зробити далі разом!” – зазначають у WiN Ukraine.

Серед запрошених учасників зборів зокрема були присутні: Максим Шевчук (представник ДАЗВ), Олександр Новіков (представник ЧАЕС), Сергій Грінченко (представник ДСП “ЦППРВ”), Наталія Пояркова (представниця ДСП “ЦППРВ”), Денис Разенков (представник ДСП “ЦППРВ”), Ганна Шепель (представниця КПІ імені Ігоря Сікорського), також представники WINS – Ларс Ван Дассен та Уітні Кетрін Айзекс.

Share this post