250210928_115237

WiN Ukraine зустрілись з очільником МАГАТЕ в рамках 65-Ї Генеральної конференції

Пан Рафаель Маріано Гроссі, незважаючи на свій щільний графік, напередодні закриття 65-Ї Генеральної конференції МАГАТЕ зустрівся з очільницями національного представництва України глобальної мережі Women in Nuclear Global – WiN Ukraine.

Зустріч відбулася одразу після проведення спільного тематичного заходу WiN Global та WiN IAEA “Cooperating with Women in Nuclear: Supporting Talent in the Nuclear Field” у п‘ятницю 24 вересня, де WiN Ukraine мали можливість поспілкуватись з очільницями національних мереж з інших країн, обмінятися думками щодо подальшої співпраці та можливостей посилення просування гендерної рівності в ядерній сфері.

Пан Гроссі запевнив українське представництво у своїй підтримці та побажав натхнення для нових звершень, надавши позитивну оцінку активній діяльності представництва.

“Для WiN Ukraine підтримка МАГАТЕ, а також дружні відносини з іншими представництвам WiN Global є ознаками того, що ми рухаємося у вірному напрямку, і потрібно лише нарощувати нашу потужність та розширювати діяльність. Потрібно допомагати країні ставати кращою і підтримувати ядерну сферу, а особливо жінок у ній, підтримувати активними діями та корисними проектами»,- зазначають Маргарита Раєць та Анастасія Нечитайло.

Share this post