18m

WiN Ukraine запрошує профільних фахівців атомної галузі

WiN Ukraine запрошує профільних фахівців атомної галузі долучитись до лав експертів організації

WiN Ukraine – офіційне українське представництво WiN Global, глобальної мережі жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики.

За майже рік існування WiN Ukraine вже було зроблено декілька важливих кроків для виконання основної місії українського представництва, що полягає у розвитку та підтримці всебічного співробітництва між чоловіками і жінками в атомній сфері, обміні знаннями та професійним досвідом, нарощуванні наукового потенціалу.

Проте, ми не зупиняємося на досягнутому. Наша організація має амбітні плани щодо провадження своєї діяльності, як на національному, так і на міжнародному рівнях, для успішної реалізації статутних цілей WiN Global.

Тому, з метою популяризації цінностей організації, задля формування та становлення стійкого українського співробітництва, об’єднаного спільною метою підтримки атомної галузі в усіх можливих напрямах, WiN Ukraine запрошує широке коло профільних фахівців приєднатися до експертної групи нашої організації.

Для розгляду Вашої заявки Правлінням WiN Ukraine, необхідно надіслати свою біографічну довідку, короткий мотиваційний лист та фотографію для розміщення на сайті на електронну адресу: admin@eco-win.org.ua.

Share this post