img_index_main_pc

WIN Ukraine долучилися до 29-ої Щорічної Конференції WiN Global

23 квітня 2022 року у Токіо, Японія, стартувала 29-та Щорічна Конференція WIN Global, участь у якій взяли WiN Ukraine, а саме Президентка організації Маргарита Раєць та Віце-президентка Анастасія Нечитайло під егідою WINS разом з керівником академії WINS Роландом Флетчером.

Цьогорічна Конференція присвячена 11-ій річниці Аварії на Фукусімі, еволюції виведення з експлуатації та реконструкції.

Учасники Конференції упродовж трьох днів обмінюватимуться інформацією з цілого ряду тем, зокрема щодо:

  • поточного стану та проблем виведення з експлуатації АЕС Фукусіма-Даїчі;
  • статусу і проблем виведення з експлуатації, що сьогодні наявні в усьому світі;
  • ролі атомної енергетики у вирішенні питань кліматичних змін;
  • гендерного балансу в ядерному секторі та ін.

Президентка WiN Global Домінік Муйо у своєму вступному слові зазначила: “Ядерна енергетика має бути частиною “зеленої” енергетики, щоб забезпечити досягнення цільових показників викидів, зменшити енергетичну бідність і покращити якість життя завдяки кращому доступу до основних послуг, охорони здоров’я та освіти для усіх”.

Захід дозволить експертам з усього світу перейняти цінний досвід Японії, здобутий після аварії на АЕС Фукусіма, а також ознайомитися з історією виведення з експлуатації ядерних об’єктів, реконструкції постраждалих від стихійних лих регіонів та дізнатися про шляхи розвитку ядерної енергетики Японії.

В рамках заходу організаторами також оголошено збір коштів для допомоги Україні.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, участь у подібних заходах, спілкування з міжнародною спільнотою та відстоювання на міжнародній арені інтересів країни особливо важливі для нашої держави. На цьому наголошує також Президент України Володимир Зеленський: “Щоб перемогти, ми маємо кожен і кожна працювати для цього. Зокрема ті, хто в тилу. Допомагайте армії, захищайте потреби нашої держави на усіх міжнародних майданчиках, до яких маєте доступ. У спілкуванні з іноземними журналістами, навіть просто з вашими друзями і знайомими за кордоном, кожен голос має значення”.

Детальніше про перебіг конференції – трохи згодом у наших новинах.

Share this post