266660802_453677409705992_1848582829129291359_n

WiN Ukraine долучилися до семінару Black Sea Women in Nuclear Network

З 29 листопада до 3 грудня 2021 пройшов віртуальний інавгураційний семінар «Мережа жінок Чорноморського регіону в ядерній сфері» (Black Sea Women in Nuclear Network), співорганізаторами якого виступив Центр імені
Джеймса Мартіна з нерозповсюдження та Одеський центр з нерозповсюдження.

BSWN — це регіональна професійна мережа, місія якої полягає в тому, щоб об’єднувати, підтримувати та розширювати права і можливості жінок у галузі ядерної енергетики, радіаційної безпеки та нерозповсюдження.
Міждисциплінарна за своїм характером мережа об’єднує жінок у STEM, представниць національних урядів, промисловості та громадськості з Болгарії, Грузії, Румунії, Турції, України та Молдови.

Під час цього заходу WiN Ukraine звітували про свою річну діяльність, разом з іншими регіональними представництвами. Також в рамках заходу обговорювалися питання викликів для ядерної безпеки та нерозповсюдження, міжнародного співробітництва в регіоні Чорного моря, міжнародних зусилля щодо просування жінок у ядерному секторі та інші проблемні питання.

Мережа BSWN, яка створена за підтримки Національної адміністрації з фізичної ядерної безпеки Департаменту енергетики США (DOE/NNSA) та Шведського регуляторного органу з радіаційної безпеки, покликана слугувати платформою для просування гендерної рівності та підвищення лідерства жінок у галузі ядерної безпеки та нерозповсюдження, а також пропонувати можливості для професійного обміну, наставництва та навчання.

Share this post