19m

WiN Ukraine долучилися до акції NetZeroNeedsNuclear

WiN Ukraine долучилися до акції NetZeroNeedsNuclear з метою доведення важливості атомної енергетики у боротьбі зі змінами клімату

WiN Ukraine підтримує ініціативу Women in Nuclear Global приєднатися до кампанії NetZeroNeedsNuclear, місія якої полягає у пришвидшенні здатності світової спільноти досягти мінімізації викидів СО2 до 2050 року, а також у донесенні меседжів, що Атомна енергетика підтримує екологічно чисте довкілля.

Представниці WiN Global, а також осередки цієї мережі світової мережі, зокрема і WiN Ukraine, відзняли тематичне відео про роль Атомної енергетики у викликах зі змінами клімату.

Кампанія NetZeroNeedsNuclear, яку було започатковано Nuclear Institute Young Generation Network, об’єднала молодих фахівців у сфері ядерної енергетики.

Також в рамках кампанії було створено петицію з метою звернути увагу на те, що атомна енергетика є ключовим елементом протистояння кліматичним змінам.

Щоб долучитися до NetZeroNeedsNuclear, потрібно зробити фото або відзняти відео з поясненням, чому Ви вважаєте, що атомна енергетика грає важливу роль у боротьбі зі змінами клімату та у мінімізації викидів СО2 у навколишнє середовище, підписати петицію (https://www.change.org/…/save-our-climate-we-need-your…) та поділитися цим у соціальних мережах з хештегом #NetZeroNeedsNuclear.

ДОВІДКОВО:

За інформацією ДП НАЕК Енергоатом, у березні цього року фахівці Об’єднаного дослідницького центру (EU Science Hub – Joint Research Centre) надали детальний звіт за підсумками своєї річної роботи і, завдяки обробці сотні наукових досліджень, звітів та публікацій у галузевих журналах, дійшли висновку, що атомна енергетика відіграє важливу роль у боротьбі із кліматичними змінами.

Share this post