ІІ Національна церемонія нагородження
WiN Award 2021

26 листопада 2021 року WiN Ukraine проведе ІІ Національну церемонію нагородження «WiN Award 2021» для жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

До церемонії нагородження залишилось:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Як це було у 2020 році?

Доступні номінації

Позитивне лідерство

Здійснення впливу на колектив та команду; вміння надихати та мотивувати інших. Завдяки завзятості та ентузіазму людини відбуваються позитивні зрушення. Людина є авторитетом у галузі, до її експертної думки та порад прислухаються.

Комунікації та взаємодія

Забезпечення ефективних комунікацій з громадськістю. Соціальна активність, участь у житті колективу, сприяння позитивному розвитку організації як зовні, так і зсередини. Небайдужість до іміджу організації, внесок у його формування.

Наука, освіта та розвиток

Це жінки-операторки, інспекторки, спеціалістки зі зняття з експлуатації, дослідниці, науковиці, інженерки, що своєю працею не лище підтримують безперебійну функціональну діяльність організації, але й мають особливі досягнення.

Міжнародні відносини

Реалізація важливих міжнародних ініціатив та проектів, що сприяли позитивним змінам в ядерній сфері. Досягнення успіхів у дипломатії, переговорному процесі, підтримка прогресивної політики тощо – словом, ті здобутки на міжнародній арені, якими професіоналки цієї номінації можуть пишатися.

Знання та
право

Право та фінанси – два «кити», на яких тримається будь-яка організація. Досконалість, грамотність, талановитість у юридичних та фінансових питаннях дозволяють вирішувати багато проблем та чітко рухатись у заданому напрямі. Ці жінки-професіоналки також потребують визнання за свою бездоганну роботу.

Амбасадори паритету

Амбасадори паритету – це експерти та експертки, які словами та діями просувають ідею гендерного паритету (рівності) в ядерній сфері у своїх організаціях, підтримуючи, зокрема, залученість більшої кількості жінок до прийняття рішень. (*Визначення переможця за цією номінацією залишає за собою Президент WiN Ukraine)

Жінки, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України

WIN AWARD 2021

© 2021 All rights Reserved. Design by Maxi-Media