Разом зі своєю науковою групою і колегами вивчає, як впливають бактерії на поведінку радіонуклідів у різноманітних субстратах – від ґрунтів зони відчуження Чорнобильської АЕС та зони евакуації АЕС Фукусіма до унікальних зразків паливовмісних матеріалів, відібраних зсередини зруйнованого енергоблоку ЧАЕС.
Міжнародна діяльність: є керівником Erasmus+, програми з академічної мобільності між університетами України та Ірландії, відповідальним виконавцем гранту від Japan Atomic Energy Agency «Програма досліджень деградації паливовмісних матеріалів внаслідок впливу мікроорганізмів» та Норвезько-українського проєкту гранту CPEA 2 015/10108 «Об’єднана українсько-норвезька програма освіти в галузі радіоактивності навколишнього середовища». Запрошений лектор у Інституті інжинирінгу ядерних реакторів (RINE), Цуруга, префектура Фукуй, Японія, Центрі екологічних досліджень шотландських університетів (SUERC), Університет Глазго, Великобританія, Відділі екологічних та радіологічних наук про здоров’я, Університет штату Колорадо (CSU), США.
Науково-популяризаційна діяльність: бере участь у організації Наукових пікніків, Днів науки, проводить лекції для школярів та студентів, міжнародні літні школи для магістрів та аспірантів тощо. Є співзасновником блогу Chornobyl insight, де висвітлюються події, пов’язані з зоною ЧАЕС, атомною енергетикою та усім дотичним до радіації. Спікерка у серії передач «Вартові атома», документальному фільмі «Чорнобиль. Науковий полігон», STEM is FEM, науковий консультант виставки «Чорнобиль. Подорож», модератор наукової секції міжнародного форуму #CHRNBL 35.
Відзнаки: лауреат Премії Президента для молодих вчених 2018 року, включена до списку100 впливових жінок 2021 року за версією журналу Фокус, учасниця семінару “Цінності та суспільство” від The Aspen Institute Kyiv.