ІІ Національна церемонія нагородження
WiN Award 2021

26 листопада 2021 року WiN Ukraine проведе ІІ Національну церемонію нагородження «WiN Award 2021» для жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

До церемонії нагородження залишилось:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Як це було у 2020 році?

Доступні номінації

Позитивне лідерство

Здійснення впливу на колектив та команду; вміння надихати та мотивувати інших. Завдяки завзятості та ентузіазму людини відбуваються позитивні зрушення. Людина є авторитетом у галузі, до її експертної думки та порад прислухаються.

Комунікації та взаємодія

Забезпечення ефективних комунікацій з громадськістю. Соціальна активність, участь у житті колективу, сприяння позитивному розвитку організації як зовні, так і зсередини. Небайдужість до іміджу організації, внесок у його формування.

Наука, освіта та розвиток

Це жінки-операторки, інспекторки, спеціалістки зі зняття з експлуатації, дослідниці, науковиці, інженерки, що своєю працею не лище підтримують безперебійну функціональну діяльність організації, але й мають особливими досягненнями.

Міжнародні відносини

Реалізація важливих міжнародних ініціатив та проектів, що сприяли позитивним змінам в ядерній сфері. Досягнення успіхів у дипломатії, переговорному процесі, підтримка прогресивної політики тощо – словом, ті здобутки на міжнародній арені, якими професіоналки цієї номінації можуть пишатися.

Знання та
право

Право та фінанси – два «кити», на яких тримається будь-яка організація. Досконалість, грамотність, талановитість у юридичних та фінансових питаннях дозволяють вирішувати багато проблем та чітко рухатись у заданому напрямі. Ці жінки-професіоналки також потребують визнання за свою бездоганну роботу.

Амбасадори паритету

Амбасадори паритету – це експерти та експертки, які словами та діями просувають ідею гендерного паритету (рівності) в ядерній сфері у своїх організаціях, підтримуючи, зокрема, залученість більшої кількості жінок до прийняття рішень. (*Визначення переможця за даною номінацією залишає за собою Президент WiN Ukraine)

Учасниці конкурсу у номінації
"Позитивне лідерство"

Амосова Тетяна Володимирівна

Директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Антонюк Поліна Євгенівна

Професорка кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ підполковника поліції

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Беззабава Ольга Володимирівна

Заступник начальника Південної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління – начальника відділу безпеки ДІВ – державного інспектора

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Волощук Олена Михайлівна

Провідний психолог Відділу розвитку персоналу ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Волощук Олена є гордістю підприємства.
З 2011 року Волощук Олена започаткувала соціометричні дослідження в колективах, які дають можливість виявляти і враховувати при управління персоналом неофіційну, «неформальну» структуру колективів («неформальних лідерів», відторгнених, конфліктні угрупування тощо).
За ініціативою Волощук Олени були розроблені численні навчально-методичні матеріали. Вона постійно проводить навчання) у сфері методів попередження помилок персоналу, роботи в колективі, лідерства, менеджменту, підвищення рівня культури безпеки. Цього року Олена Волощук ініціювала і проводить навчання з «Врахування особливостей поведінки працівників різних поколінь у роботі з персоналом», такі знання допомагають персоналу ефективно взаємодіяти, бути продуктивними.
Волощук Олена неодноразово гідно представляла РАЕС на різних публічних заходах, в тому числі на Міжнародній науково-практичній конференції по культурі безпеці на АЕС), де ділилась досвідом використання коучингу в управлінській діяльності керівників при роботі з персоналом, технологією виявлення та зрощення працівників з лідерським потенціалом.

 

 

 

Вторнікова Євгенія Євгенівна

Начальник відділу управління переробкою та захороненням радіоактивних відходів ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Гебрич Анна Олександрівна

Проректор з організаційно-методичної роботи, голова Вчено ради, старший викладач кафедри Економіки, фінансів та управління бізнесом Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій.

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Губрій Світлана Володимирівна

Заступник начальника управління з кошторисно-договірної роботи відділу управління капітального будівництва ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Джуранюк Оксани Віталіївни

Начальник Управління (начальника Західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) – заступниці Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Єфімова Вікторія Вікторівна

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки відділу озброєння та інженерно-технічного забезпечення Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (військова частина 1492)

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Коноваленко Світлана Леонідівна

Головний бухгалтер. Державне спеціалізоване підприємство «ЕКОЦЕНТР»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Кульчицька Світлана Василівна

Заступник директора Департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості – начальника Відділу виробничої діяльності урановидобувної галузі та поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Мельничук-Володькіна Вікторія Володимирівна

Начальник відділу інформаційно-просвітницької роботи

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Ніколенко Людмила Николаевна

Завідувачка кафедри господарсько-правових дисциплін права та економічної безпеки Донецького державного університету внутрішніх справ, докторка юридичних наук, професорка

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Прокопенко Олена Леонідівна

Інженер - дефектоскопіст 1 категорії служби контролю металів

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Светлічна Ольга Олексіївна

Радниця з гендерних питань Донецького державного університету внутрішніх справ

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Фоміна Лариса Петрівна

Старший науковий співробітник кафедри фізики металів та напівпровідників Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»)

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Хмілєвська Галина Вікторівна

Начальник відділу охорони здоров’я ВП «Южно-Українська АЕС»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Юзова Ірина Юріївна

Підполковник, начальник Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Учасниці конкурсу у номінації
"Наука, освіта та розвиток"

Асламова Людмила Іванівна

Директор навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевчика

Л.І.Асламова відомий в Україні та за кордоном вчений з радіаційної безпеки, експерт та лектор МАГАТЕ.
Вперше в Україні розробила критерії для генеруючих пристроїв, що використовуються в наукових дослідженнях, навчанні, медичній практиці, промисловості та діяльність з якими звільняється від ліцензування. З 2003 року Л.І. Асламовою розроблена та впроваджена ексклюзивна програма навчання (підвищення кваліфікації) та перевірки знань «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності». Автор понад 190 наукових та науково-методичних праць.
Має премію імені Тараса Шевченка Київського університету за цикл наукових праць «Наукова-технічна розробка та імплементація нормативно-правових актів з ядерної та радіаційної безпеки», Відмінник освіти. З 2016 року має статус експерта та лектора МАГАТЕ.
Координатор регіонального проекту IAEA project RER 9156 «Establishing education and training infrastructure in radiation protection», член Міжвідомчої робочої групи експертів з питань радіаційного захисту у медицині Держатомрегулювання та МОЗ України, 2018 рік.
З 2013 року співзасновник та перший віце президент «Всеукраїнського об’єднання медичних фізиків та інженерів».

Василець Катерина Сергіївна

Старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій

25 друкованих наукових праць, у тому числі 2 статті у науково-метричні базі Scopus, 2 фахові статті, 1 навчальний посібник, 2 патенти на корисну модель, 1 свідоцтво на комп’ютерну програму, 17 тез конференцій. Була виконавцем Науково-дослідної роботи «Вимірювання та облік електричної енергії із застосуванням вимірювальних трансформаторів струму в умовах зниженого навантаження» на замовлення ПрАТ «Рівнеобленерго». Керує науковою роботою студентів: студент Сімухов В. Д. – переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетика». Методична діяльність – 10 методичних вказівок для студентів за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Організаційна діяльність – секретар Екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт.

Вербило Марія Олексіївна

Начальник відділу з питань Чорнобильської ЧАЕС та поводження з відпрацьованим ядерним паливом Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами

Робота в галузі ядерної енергетики, атомно-промисловому комплексі, зняття зексплуатації, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом. Наукові розробки в вищезазначених сферах, удосконалення законодавчої бази з питань зняття з експлуатації об`єктів ядерної енергетики, участь у розробці інвестиційних проєктів щодо зняття з експлуатації енергоблоків Чорнобильської АЕС та створення інфраструктури щодо поводження з РАВ на майданчику ЧАЕС. Керівник спільних проектів МАГАТЕ та Європейської комісії від України щодо реконструкції діючих уранових родовищ і об`єктів колишнього уранового виробництва; визначення форм відходів, що забезпечують безпечну переробку, зберігання і захоронення проблемних радіоактивних відходів, які зберігаються на українських підприємствах ядерно-енергетичного комплексу; вдосконалення національної системи підготовки персоналу у сфері поводження з РАВ, зняття з експлуатації та реабілітації територій. Представник робочої групи Україна – ЄБРР щодо розробки та реалізації дорожньої карти майбутнього співробітництво з питань поводження з РАВ та ВЯП в контексті зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС і перетворення об`єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему. Ініціаторка розробки нормативно-правових актів щодо гармонізації законодавства України з Європейськими нормами та стандартами в сфері зняття з експлуатації та поводження ВЯП.

Волк Любов Романівна

Доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Національного університету водного господарства та природокористування

Волк Л.Р. отримала вищу освіту за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво» і кваліфікацію магістр з гідротехнічного будівництва. Кандидат технічних наук за спеціальністю «Гідравліка та інженерна гідрологія» та автор більше 60 закордонних та вітчизняних наукових публікацій. Співавтор багатьох проектів, в тому числі по дослідженню роботи гідротехнічних споруд Хмельницької атомної електростанції на тему «Розробка проекту з уточненням умов експлуатації гідротехнічних споруд ВП ХАЕС».Виконує обов’язки керівника гуртка «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» Рівненської малої академії наук учнівської молоді, де навчає учнів 8-11 класів актуальним проблемам та розвитку екологічно безпечних технологій , в тому числі атомних. Підготувала двох переможців ІІ етапу конкурсу захисту наукових робіт малої академії наук.

Галич Оксана Олександрівна

Доцент кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин, Національний університет водного господарства та природокористування.

Автор понад 20 публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях, з них 4 у цитованих виданнях Scopus та Web of Science
1. Riabenko O. A., Klyuha O. O., Tymoshchuk V. S., Halych O. O. “Current tendencies of water resources using for providing the energy needs of society,” Lecture Notes in Civil Engineering, Springer, Cham,
2. O. Riabenko, V. Tymoshchuk, D. Poplavskyi, O. Halych. Methods of Automated Full-scale Measurement of Wave Parameters in Water Reservoirs of Pumped Storage Power Plants.
3. Riabenko O., Kliukha O., Halych O., Poplavskyi D. Impact of Undular Jump Characteristics on Erosion of Tailrace Channel. Proceedings of EcoComfort 2020. Lecture Notes in Civil Engineering,
4. O. Riabenko, O. Kliukha, V. Tumoshchuk, O. Halych. The particularities of near-critical flows formation in open channels.
– Постійно приймає участь у вітчизняних, міжнародних науково-технічних та науково-практичних конференціях в Україні та за її межами.
«Eastern European young and senior water professionals conference», на міжнародних наукових конференціях «Актуальні проблеми будівництва та інженерії довкілля „Львів-Кошице-Жешув, «Мировые тенденции и перспективы развития гидроэнергетики Украины»
Є співвиконавцем науково-дослідних робіт:
1. Натурні дослідження характеристик хвиль переміщення та вітрових хвиль у верхній водоймі Дністровської ГАЕС
2. Послуги з розробки методики вимірювання витрат води із дренажної системи лівобережної земляної греблі при різних режимах роботи філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»
3. Послуги з розроблення методики для забезпечення вимірювання дренажних витрат на кожному водовипуску правобережної та лівобережної земляної греблі при наявності підтоплення водомірів зі сторони НБ для філії «Канівська ГЕС»

Горьєва Світлана Володимирівна

Начальниця відділу безпеки застосування ДІВ у медицині – державної інспекторки Управління (Північна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління)

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Чернігівської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Київської областей (за виключенням зони відчуження).
Взяла участь у роботі, засіданнях, методологічних семінарах, науково-дослідній роботі на тему: «Інноваційні механізми забезпечення суспільної довіри в умовах ефективного публічного управління» кафедри публічної політики та політичної аналітики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Як аспірантка кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бере активну участь у наукових конференціях з матеріалами виступів, публікування статей у наукових фахових журналах; участь у розвитку та вдосконаленні механізмів державного регулювання у сфері використання ядерної енергії для підвищення суспільної довіри.

Дорошук Ганна Анатоліївна

Доцент кафедри менеджменту Державного університету «Одеська політехніка»

Доктор економічних наук, доцент, з 2007 року задіяна в програмах підвищення кваліфікації кадрів ДП «НАЕК «Енергоатом», з 2015 року приймала активну участь у підготовці п’яти випусків резерву керівників вищої ланки управління для атомної енергетики, здійснювала керівництво консалтинговими проектами за тематикою стратегічного управління та використання штучного інтелекту в атомній галузі. Нагороджена Листом подяки за високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку групи резерву керівників вищої ланки управління ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2016-2017 роках та досягнення високих результатів науково-практичних розробок у рамках керування консалтинговим проектом (наказ 640-к 21.07.2017 р.) Листом подяки за високий професіоналізм, вагомий внесок та надання науково-практичної інформації у рамках викладання економічних дисциплін при підготовці групи резерву керівників вищої ланки управління ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2020-2021 роках (25.06.2021 р.) Має понад 200 наукових публікацій, в тому числі міжнародні, присвячені питанням розвитку атомної галузі.

Забарна Елеонора Миколаївна

Завідувачка кафедри економічних систем і управління інноваційним розвитком, Голова Ради з якості освітньої діяльності Державного університету «Одеська політехніка», доктор економічних наук, професор

Впродовж понад 10 років приймала активну участь в підготовці професійних кадрів та підвищенні кваліфікації фахівців трьох (первинної, середньої та вищої) ланок управління на підприємствах атомної енергетики. Здійснювала безпосереднє наукове керівництво та консультування новаторських проєктів щодо підвищення ефективності генерування, розподілу, транспортування та реалізації послуг, що надають атомні станції України в т.ч. на засадах імплементації передового світового досвіду. Проводила тренінги та практичні майстер-класи з формування гнучких, професійних, антистрес-навичок при роботі в умовах потужного навантаження та високого рівня відповідальності. Маю понад 100 фахових публікацій, в т.ч.і в галузі атомної енергетики.

Ковальова Ольга Вікторівна

Завідувачка кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 Донецького державного університету внутрішніх справ

Ольга має одинадцятирічний досвід роботи в практичних підрозділах Міністерства внутрішніх справ.

✔ Авторка дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних
наук за темою «Використання науково-технічних засобів і методів у
розшуковій роботі слідчого».
✔ Досліджує тему «Теоретико-правові засади інформаційного забезпечення
розслідування кримінальних правопорушень» в рамках дисертаційної
роботи на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.
✔ Очолює кафедру оперативно-розшукової діяльності та інформаційної
безпеки факультету № 1.
✔ Є авторкою понад 50 наукових праць, серед яких навчальні посібники,
науково-практичні рекомендації, науково-практичні рекомендації та
фахові статті.
✔ Є головою Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів,
аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених Донецького державного
університету внутрішніх справ. Орана на другий термін.

Комарова Ярослава Олегівна

Доцент кафедри атомні електростанції Державного університету «Одеська політехніка» Кандидат технічних наук

Виконує обов`язки заступника директора Інституту енергетики та комп’ютерно- інтегрованих систем управління (ІЕКСУ) Одеського національного політехнічного університету, працювала в приймальній комісії ОНПУ старшим технічним секретарем ІЕКСУ. Активно приймає участь у Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Посіла призове місце на III міжнародній літній ядерній школі «Молодь та майбутнє атомної енергетики», Національний дослідницький ядерний університет «МІФІ» (НДЯУ МІФІ) Обнінський інститут атомної енергетики (ІАТЕ). Постійно бере участь у науково-практичній конференції. Підготувала студентів для участі у IV, V, VII міжнародній літній ядерній школі «Молодь та майбутнє атомної енергетики». Брала участь у XIV міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Нагороджена Почесною грамотою за доброчесне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю з підготовки фахівців для атомної енергетики України та у зв’язку з 55-річчям заснування кафедри атомних електричних станцій Одеського національного політехнічного університету. Почесною грамотою Одеської обласної Ради. Має 8 наукових публікацій, в тому числі міжнародні.

Кравченко Людмила В’ячеславівна

Провідний інженер відділу поводження з РАВ та зняття з експлуатації служби проектної безпеки та паливо використання ВП «Науково-технічний центр»

Кравченко Людмила безпосередньо проводить роботу за напрямками з розробки щорічних звітів за результатами експлуатації ядерного палива, нормативної та експлуатаційної документації з паливо використання та проведення ТТО з ЯП, КГО, супроводження типових програм з виконання ядерно-небезпечних робіт, вона є сертифікованим фахівцем з розрахункового коду FPA компанії Вестінгауз (сертифікат від 29-30.11.2018).
За досягнення в праці Л. Кравченко була нагороджена: «Листом подяки ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2016 році та «Почесною грамотою ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2019 році.

Кулик Наталія Ігорівна

Доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Національний університет водного господарства та природокористування.

Автор понад 20 наукових праць та 12 навчально-методичних робіт у галузі електротехніки основними з яких є:
«Застосування програмних засобів для моделювання світлодіодних світлових приладів»
«Математичне моделювання профільної кривої відбивача в програмному середовищі Mathematica»
«Математичне моделювання відбиваючої поверхні довільної форми»
«Генерація випадкових променів для різних типів джерела світла»
«Моделювання світлодіодного світлового приладу»
«Моделювання кривої сили світла світлодіодного пристрою із відбивачем змінного діаметру»
«Computer simulation of a concentrated light curve from LED source»
«Застосування програмного середовища Elcut для моделювання процесів в індукційній печі » У березні 2018р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Математичне моделювання відбиваючих елементів світлодіодних пристроїв”, спеціальність світлотехніка та джерела світла. Рішенням Атестаційної колегії МОН України у травні 2018р. було присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла. У 2019 р. нагороджена Почесною грамотою НУВГП за успішний захист дисертації, отримання наукового ступеня кандидата наук.

Малогулко Юлія Володимирівна

Доцент кафедри Електричних станцій та систем факультету Електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету.

Вчений ступінь, звання – кандидат технічних наук, доцент.  Популяризація STEM та енергетики, зокрема: член ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, експерт Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти в галузі «Електрична інженерія», секретар конкурсу «Молодий вчений року», учасниця «Літньої ядерної школи», член організаційного комітету Міжнародної науково-технічної конференції «Оптимальне керування електроустановками», менторка Хакатону «Як зацікавити дівчат енергетикою», директорка Імідж-центру університету.  Нагороди та відзнаки: диплом лауреата I ступеня XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України – 2015: відкритий конкурс молодих енергетиків та вчених»; Почесна грамота міської ради м. Вінниця (2020 р.); Почесні грамоти департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (2017, 2019 рр.); Подяка Міністерства освіти та науки України (2021 р.); Подяка Ради молодих вчених при МОН України (2021 р.).  Загальна кількість наукових публікацій – 88. Автор 3 навчальних посібників, 3 лабораторних практикумів, 1 методичних вказівок.

Мамчич Юлія Руслвнівна

ДП «НАЕК Енергоатом» ВП «Науково-технічний центр» у відділі радіаційного матеріалознавства служби технічної підтримки продовження експлуатації та ГО «Молодіжна енергетична спільнота»

Заохочує жінок здобувати вищу освіту зі STEM-спеціальностей, а саме атомній енергетиці, проводить лекції-семінари для школярів різних міст України; реалізовує проєкти — від розробки концепцій до реалізації, яка нерідко передбачає кураторство з різних напрямків. Була інтерном в Секретаріаті Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово- комунальних послуг займалася аналізом практики застосування проєктів з питань ядерної енергетики, знання основних вимог законодавчої техніки, принципів підготовки і оформлення інформаційно- аналітичних довідкових матеріалів, проєктів документів і нормативно-правових актів.
Переможниця кількох премій:
– лауреат премії “Молодий вчений року 2021” у номінації “Науковий волонтер”;
– фіналістка міжнародної премії “WiN Nuclear Global Excellence Award 2021”;
– лауреат премії “Жінки української енергетики 2020” у номінації “Волонтерка”;
– стипендіатка академічної стипендії імені Ігоря Курчатова 2020/2021 рр..
– лауреат Всеукраїнського конкурсу “Молодь − енергетиці України – 2015-2020 рр.: Відкритий
конкурс молодих вчених та енергетиків”;
– лауреат конкурсу кейсів на тему “Розробка стратегії розвитку атомно-промислового комплексу
України до 2030 року”
Є членом та співпрацює з громадськими організаціям, бере активну участь у реалізації  спільних
інформаційно-просвітницьких проєктів, спрямованих на популяризацію атомної галузі серед зацікавлених сторін та широкої громадськості.

Матус Світлана Костянтинівна

Канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)

Викладацька діяльність – викладає дисципліни «Метрологія», «Технологічні вимірювання», «Автоматизація та оптимальне керування технологічними процесами» для здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та. Керівник дипломного проектування бакалаврів та наукових робіт магістрів.
Сфера наукових досліджень – автоматизація систем вимірювання і контролю технологічних та теплоенергетичних процесів, розробка та дослідження математичних моделей об’єктів і систем контролю і автоматичного керування, розробка та дослідження автоматизованих систем керування вологозабезпеченістю, сенсорна та вимірювальна техніка. Автор понад 80 наукових праць, в тому числі статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, 3 колективні монографії, 7 патентів на корисні моделі.

Меньшакова Дар’я Олександрівна

Третій секретар відділу цифрової дипломатії Головного управління публічної дипломатії та комунікації міністерства закордонних справ України

Впродовж 2016-2017 років підготувала і захистила дисертаційне дослідження на тему «Ядерний статус Франції, як чинник її публічного позиціювання в євроатлантичному безпековому середовищі», що стало її внеском у нарощування наукового потенціалу жінок-професіоналок атомної енергетики України. В той же час Дар’я брала участь у міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях, форумах, конкурсах, займаючись популяризацією питань атомної сфери, приверненням уваги громадськості до гуманітарного напрямку ядерної безпеки, економічної компоненти ядерного статусу, використання ядерних спроможностей та ядерної енергії, міжнародного співробітництва у згаданій сфері задля зміцнення позицій і ролі держави на міжнародній арені. Сьогодні Дар’я продовжує займатися питанням публічного позиціонування держави, але тепер в практичному аспекті-працюючи в Міністерстві Закордонних справ України.

Мінакова Ксенія Олександрівна

Доцент кафедри фізики, старший науковий співробітник кафедри фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики НТУ «ХПІ»

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Займається більше 10 років популярізацією науки та STEM-освіти в Україні. В 2019 р. пройшла стажування в США за міжнародною програмою лідерства«International Visitor Leadership Program» (IVLP) "Advancing Women in STEAM Fields Учасник "Наукових пікніків" в Україні і головний організатор і демонстратор в проектах "Amazing Physics" та "Street Physics" Співорганізатор та ментор STEM-школи за підтримки гранту малих громадських дипломатій Посольства США в Україні «Розвиток та впровадження STEM освіти через школу Представник Українського національного вузла Міжнародного Дня світла ЮНЕСКО, за результатами роботи отримала грант на участь в урочистій конференції «Illuminating Education» («Освіта, що дає світло») Голова організаційного комітету та одним з хедлайнерів XVI щорічної міжнародна конференція з практичної науки «HSCI`2019» (Hands-on Science) Степендіат Кабінету Міністрів України,переможниця конкурсів ,лауреат стипендії .

Насіковська Наталія Сергіївна

Провідний соціолог, керівник групи соціальної діагностики управління професійного розвитку персоналу

В рамках підготовки резерву керівників Насіковська Н.С. розробила і здійснювала
навчання за темами: «Вирішення конфліктів», «Мотивація персоналу», «Ефективне
покарання».
Крім того, Насіковською Н.С. були розроблені: «Методика організації та проведення
соціологічного моніторингу культури безпеки персоналу ВП ЗАЕС», «Методика
соціологічного моніторингу факторів життєдіяльності та організаційних проблем
управління в підрозділах ВП ЗАЕС».
з 2010 року Наталія Сергіївна проводить моніторинг рівня культури безпеки у ВП ЗАЕС.
На IX Міжнародній науково-практичній конференції з Культурі безпеки була представлена
доповідь «Культура безпеки: атмосфера довіри в організації як основний принцип сильної
культури ядерної безпеки, яка була опублікована у збірнику «Ядерна енергетика та
довкілля».
з 2018 року група соціальної діагностики під керівництвом Насіковської Н.С здійснює
оцінку впровадження політики необвинувачення у ВП ЗАЕС.
в 2020 році освоїла і здійснювала оцінку лідерського потенціалу працівників, зарахованих
до спеціального кадрового резерву керівників ВП ЗАЕС за моделлю матриці «Трудовий та
лідерський потенціал», з урахуванням «Моделі компетенцій керівників ДП «HAEK«Енергоатом»

Нікітіна Тетяна Іванівна

Начальник інформаційного науково-аналітичного відділу - структурного підрозділу державного спеціалізованого підприємства «Екоцентр» - ДСП «Екоцентр»

Після закінчення інституту з 1982 року працювала на ЧАЕС.
Поряд з колегами приймала участь в публікаціях. Є кілька публікацій, серед перших – «Методические рекомендации по дозиметрическому контролю», АН УССР, МЗ УССР, 1989, останні з них стосуються зони відчуження:
«Радіаційний стан на території зони відчуження у 2008 р.»
«Організація та проведення моніторингу на ПЗРВ і ПТЛРВ зони відчуження»
«До питання використання методології МАГАТЕ для оцінки безпеки приповерхневих сховищ РАВ»
Матеріали науково-технічної конференції «Проблеми поводження з радіоактивними відходами в Україні»
«Практична діяльність в зоні відчуження як фактор загострення радіоекологічної ситуації»
Матеріали науково-технічної конференції «Проблеми поводження з радіоактивними відходами в Україні», «Радіаційний стан на території зони відчуження»,
Науково-технічний збірник Проблеми чорнобильської зони відчуження, «Радіаційно-екологічний моніторинг як інструмент забезпечення процесів управління в зоні відчуження»
30 років Чорнобильської катастрофи (огляди). Збірник інформаційно-аналітичних доповідей.

Паренюк Олена Юріївна

Старший науковий співробітник, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, відділення ядерної та радіаційної безпеки; докторантка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Разом зі своєю науковою групою і колегами вивчає, як впливають бактерії на поведінку радіонуклідів у різноманітних субстратах – від ґрунтів зони відчуження Чорнобильської АЕС та зони евакуації АЕС Фукусіма до унікальних зразків паливовмісних матеріалів, відібраних зсередини зруйнованого енергоблоку ЧАЕС.
Міжнародна діяльність: є керівником Erasmus+, програми з академічної мобільності між університетами України та Ірландії, відповідальним виконавцем гранту від Japan Atomic Energy Agency «Програма досліджень деградації паливовмісних матеріалів внаслідок впливу мікроорганізмів» та Норвезько-українського проєкту гранту CPEA 2 015/10108 «Об’єднана українсько-норвезька програма освіти в галузі радіоактивності навколишнього середовища». Запрошений лектор у Інституті інжинирінгу ядерних реакторів (RINE), Цуруга, префектура Фукуй, Японія, Центрі екологічних досліджень шотландських університетів (SUERC), Університет Глазго, Великобританія, Відділі екологічних та радіологічних наук про здоров’я, Університет штату Колорадо (CSU), США.
Науково-популяризаційна діяльність: бере участь у організації Наукових пікніків, Днів науки, проводить лекції для школярів та студентів, міжнародні літні школи для магістрів та аспірантів тощо. Є співзасновником блогу Chornobyl insight, де висвітлюються події, пов’язані з зоною ЧАЕС, атомною енергетикою та усім дотичним до радіації. Спікерка у серії передач «Вартові атома», документальному фільмі «Чорнобиль. Науковий полігон», STEM is FEM, науковий консультант виставки «Чорнобиль. Подорож», модератор наукової секції міжнародного форуму #CHRNBL 35.
Відзнаки: лауреат Премії Президента для молодих вчених 2018 року, включена до списку100 впливових жінок 2021 року за версією журналу Фокус, учасниця семінару “Цінності та суспільство” від The Aspen Institute Kyiv.

Романова Олена Петрівна

Кандидат біологічних наук,старший науковий співробітник – заступник керівника Навчального центра з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім.Джорджа Кузмича (НЦДК) Інституту ядерних досліджень НАН України

Працює в НЦДК з 2002 року з реалізації міжнародних проектів у рамках Угоди між Україною і Сполученими Штатами Америки щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї
З 2002 по 2016 рік була відповідальним виконавцем робіт за контрактами з Національними лабораторіями Міністерства енергетики США
Протягом 2004 -2015 рр. була ключовим виконавцем робіт за Міжнародною програмою з розвитку нормативно-правової бази України у сфері фізичного захисту, обліку й контролю ядерних матеріалів, що виконувалася за підтримки Міненерго США.
З 2016 року по 2019 рік є відповідальним виконавцем робіт у рамках частини проєкту міжнародної технічної допомоги «Включення системи фізичної ядерної безпеки України» між Урядом України й Урядом США
З 2020 року є відповідальною за реалізацію частини проекту, покладеної на НЦДК, яка спрямована на підвищення рівня кваліфікації українських співробітників правоохоронних органів у сфері запобігання, виявлення та реагування на незаконний обіг радіоактивних матеріалів.
Має більше 100 друкованих наукових праць. 

Салій Лариса Михайлівна

Начальник навчально-тренувального центру державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Начальник навчально-тренувального центру державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»
Короткий опис досягнень в професійній сфері:
Однією з головних умов, що дозволяють ефективно та безпечно вирішувати завдання щодо зняття з експлуатації атомних енергоблоків, поводження з радіоактивними відходами та реабілітації територій є наявність достатньої кількості компетентного персоналу. Вирішення цієї задачі на ДСП ЧАЕС покладено на навчально-тренувальний центр, який вже більше 10 років очолює Салій Л.М. НТЦ є спеціалізованим підрозділом, який реалізує політику експлуатуючої організації в області підготовки і підтримання кваліфікації персоналу Чорнобильської АЕС, має всі необхідні дозвільні документи та постійно розширює перелік напрямків підготовки та вдосконалює навчальний процес.

Федорова Марина Анатоліівна

Головний фахівець АЕС з експлуатації реакторного устаткування, відділ головного технолога, ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Представниця поважної династії ядерників-енергетиків у третьому поколінні. На РАЕС свою кар’єру розпочала з посади рядового інженера, потім стала провідним інженером з налагодження та випробувань устаткування реакторних відділень. У лютому 2021 року Марину Федорову було призначено на посаду головного фахівця з експлуатації реакторного устаткування.
Основне завдання головного фахівця АЕС з експлуатації реакторного устаткування – здійснювати інженерно-технічну підтримку процесу експлуатації реакторного устаткування всіх чотирьох енергоблоків Рівненської АЕС. Супроводжувати та коригувати експлуатаційну документацію, займатись розробкою заходів та рекомендацій щодо ймовірних відмов обладнання або аварійних ситуацій. Здійснювати обхід робочих місць оперативного персоналу блокового щита управління, реакторних відділень. У скарбничку її досягнень можна віднести унікальні знання, навички та досвід, отримані в ході пуску 4-го енергоблоку Рівненської АЕС у 2004 році, при проведенні робіт з продовження термінів експлуатації енергоблоків № 1,2 (ВВЕР-440) і блоку № 3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС.
За сумлінне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм Марина Федорова нагороджена Грамотою ДП «НАЕК «Енергоатом».

Тернова Наталія Олексіївна

Провідний інженер відділу з досвіду експлуатації служби головного технолога ВП «Южно-Українська АЕС»

З 2020 року обіймає посаду провідного інженера відділу з досвіду експлуатації служби головного технолога.
Є постійним користувачем таких галузевих баз даних, як: інформаційна система «CAESAR», УБДН та база даних ВП РАЭС «Об’єднана Інформаційна Система Досвіду Експлуатації», станційної бази даних «ОКО», а також міжнародного сайту ВАО АЕС, бази даних Атлантського Центру ВАО АЕС «DES» та бази даних МАГАТЕ – IRS. З метою вдосконалення напрямку своєї діяльності, щодо впровадження у ВП ЮУАЕС системи накопичення, аналізу та застосування експлуатаційного досвіду згідно з рекомендаціями МАГАТЕ, ВАО АЕС та галузевими вимогами, виконує великий обсяг організаційно-методичної роботи під час безпосередньої взаємодії з керівниками ЮУАЕС та підрозділів станції. Брала участь у розробці концепції Автоматичної системи (бази даних) «Учет малозначимых событий и внедрения внешнего опыта эксплуатации в
ОП ЮУАЭС». З 2008 року до цього часу є адміністратором цієї бази даних.
У 2021 році призначена технічним секретарем за напрямком «Перевірка впровадження у ВП ЮУАЕС рекомендацій SOER» при підготовці та під час проведення партнерської перевірки Паризького центру ВАО АЕС у 2021-2022 роках.

Циганій Сватлана Олексіївна

Ректор Приватного вищого навчального закладу Університет новітніх технологій, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету.

Циганій С.О. постійно удосконалює свій професійний рівень, впроваджує в освітній процес сучасні методи та засоби навчання, ділиться своїми творчими досягненнями на науково-практичних конференціях, українських і міжнародних форумах, симпозіумах та вебінарах.
За результатами досліджень Світланою Олексіївною опубліковано понад 30 наукових праць у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Має два авторські свідоцтва на твір.
Наукові інтереси Циганій Світлани Олексіївни охоплюють питання кримінального права, виборчого законодавства та виборчого процесу вцілому, інформаційні технології в системі вищої освіти, професійної підготовки правників, публічного управління в системі освіти. Наукові інтереси знаходять своє відображення при формуванні навчальних планів освітньо-професійних програм, які реалізуються в Університеті новітніх технологій, створенні навчального курсу «Кримінальне право України. Особлива частина», «Римське приватне право», «Адвокатура» на базі платформи Moodle.
Комунікативність Світлани Олексіївни забезпечує тісний зв’язок з навчальними закладами України, підприємствами, організаціями та державними органами, що здобула заслужений авторитет серед науково – педагогічної спільноти.

Шевченко Карина Сергіївна

Начальник служби радіаційної безпеки ДСП«ЦППРВ»

Має більше 15 років досвіду роботи в сфері поводження з радіоактивними відходами, багаторічний досвід розробки програм радіаційно-дозиметричного контролю та моніторингу навколишнього середовища, розробки контрольних рівнів об’єктів підприємства, аналіз існуючої системи радіаційного контролю, її вдосконалення та розширення з урахуванням будівництва нових об’єктів по поводженню з РАВ, розробки положень, інструкцій, інших нормативних документів з питань радіаційної безпеки на підприємстві, розробки програм, організації та проведення процедури та проведення ОВНС.
Має практичний досвід експертного супроводу реалізації міжнародних проектів зі створення об’єктів поводження з радіоактивними відходами, підвищення рівня радіаційної безпеки та навчання персоналу у сфері радіаційної безпеки поводження з радіоактивними відходами та охорони навколишнього середовища. Також має значний досвід надання експертної підтримки ліцензуванню об’єктів поводження з радіоактивними відходами, приймає участь у проведенні Державної інвентарізації РАВ, інвентарізації ДІВ.
Здійснює організацію підвищення кваліфікації та перевірку знань посадових осіб та ІТП з питань радіаційної безпеки, а також організацію підготовки керівного складу та отримання ліцензій Держатомрегулювання України посадових осіб підприємства, діяльність яких пов’язана із здійсненням організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки.

Учасниці конкурсу у номінації
"Комунікації та взаємодія"

Бочарова Ірина Михайлівна

Головний спеціаліст відділу з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження та природно-заповідного фонду Управління з питань забезпечення бар'єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисту

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Дорож Ольга Анатоліївна

Доцент кафедри атомних електростанцій Державного університету «Одеська політехніка»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Жук Ірина Валеріївна

Заступник начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Княжницька Тетяна Вікторівна

Начальниці Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Коротич Катерина Олегівна

Молодший сержант, начальник служби радіаційного, хімічного , біологічного захисту та екологічної безпеки Центральна база зберігання та постачання,в/ч 1471

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Косько Юлія Сергіївна

Заступник начальника відділу інформаційно-просвітницької роботи

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Кравець Алла Вікторівна

Начальник відділу управління персоналом державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Пономаренко Олена Володимирівна

Начальник Центру підвищення кваліфікації ПВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Пояркова Наталія Василівна

Заступник начальника служби-начальника відділу кадрів служби управління персоналом ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Косько Юлія Сергіївна

Начальник загального відділу «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Шнейдер Катерина Юріївна

Начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та моніторингу Донецького державного університету внутрішніх справ

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Шуллє Юлія Андріївна

Доцент кафедри Електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту факультету Електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету, заступник декана факультету Електроенергетики та електромеханіки з навчальної роботи і соціальних комунікацій, вчений секретар факультету Електроенергетики та електромеханіки.

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Шуманська Ольга Григорівна

Провідний інженер з комплектації устаткування й матеріалів відділу матеріально-технічного постачання ДСП «Екоцентр»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Яресько Рената Сергіївна

Начальник відділу роботи з громадськістю ДП «НАЕК «Енергоатом»

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Учасниці конкурсу у номінації
"Знання та право "

Бондаренко Тетяна Миколаївна

Начальник відділу договорів ремонтного та загальностанційного характеру Договірного управління (далі - ДУ) «Рівненської АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Димова Оксана Іванівна

Начальник відділу нормативно-правового регулювання юридичного управління

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Заєць Ганна Сергіївна

Провідний юрисконсульт відділу договірної роботи та страхування департаменту нормативно-правового забезпечення виконавчої дирекції з правового забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом» - голова Організації молоді Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом»-виконуюча обов’язки голови ППО працівників Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Іванюта Наталя Валеріївна

Завідувач кафедри цивільного, трудового права та права соціального забезпечення Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Кедик Тетяна Анатоліївна

Головний бухгалтер ДСП «ЦППРВ»

Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В. Який надалі втілився у займані керівні посади в НАЕК «Енергоатом» з моменту її створення. Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
Також, Амосова Т.В. є наставницею для студентів, молодих спеціалістів та школярів. Неодноразово була спікером у просвітницькому проекті «Весняна школа НАЕК «Енергоатом», де під час своїх лекцій розповідала студентам про перспективні довготермінові інвестиційні проекти Компанії й закликала талановиту молодь у майбутньому приєднуватись до їх реалізації. А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України.

Проценко Ксенія Вікторівна

Головний спеціаліст сектору правового забезпечення

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Руденко Анна Андріївна

Провідний професіонал з антикорупційної діяльності ДСП «Екоцентр»

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Стужина Валентина Миколаївна

Провідний юрисконсульт групи правового забезпечення діяльності підприємства юридичного відділу державного спеціалізованого підприємства “Чорнобильська АЕС”

Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи БЕЗЗАБАВА О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подякою Держатомрегулювання 2008 р., Грамотою Держатомрегулювання 2014 р., Почесною Грамотою Держатомрегулювання 2020р.

Учасниці конкурсу у номінації
"Міжнародні відносини "

Базелюк Юлія Михайлівна

Інженер з підготовки виробництва 1 категорії ДСП «Екоцентр»

Свою діяльність розпочала приймаючи участь в реалізації надзвичайно важливого для України проєкту «Чорнобиль – Новий Безпечний Конфайнмент (НБК)». Працюючи в контрактному відділі отримала відмінний рекомендаційний лист, що є підтвердженням того, що весь комплекс заходів з міжнародного супроводу цього проєкту в зоні відчуження виконувала якісно та сумлінно.
Брала активну участь при реалізації проекту МАГАТЕ – UKR9040, де ДСП «Екоцентр», як надійний партнер з відмінної репутацією є кінцевим користувачем. Завдяки впровадженню цього проекту підприємство отримає цінні знання, досвід та необхідне обладнання.
Також, необхідно відзначити вагомий внесок Юлії Базелюк в успішному проведені у вересні 2021 р. на базі ДСП «Екоцентр» спільних міжнародних навчань федерального відомства з радіаційного захисту Німеччини (BfS). За результатами виконання такого масштабу вимірювальної кампанії будуть створені осучаснені карти радіоактивного забруднення території зони відчуження, які стануть інструментом європейського рівня щодо поводження з радіаційно-забрудненими територіями як регіону, так і України в цілому.
Нещодавно була включена від ДСП «Екоцентр» до складу Проєктної Команди проєкту U4.01/18A «Створення належної інфраструктури для управління програмами у складі ДАЗВ».

Корейба Ілона Миколаївна

Старший інспектор відділення міжнародного співробітництва Донецького державного університету внутрішніх справ

Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук». Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
За безпосередньою ініціативою та участю Антонюк П.Є. протягом 2013 – 2015 років в Національній академії внутрішніх справ проведено ряд міжвідомчих науково-практичних конференцій, присвячених техніко-криміналістичному та судово-експертному забезпеченню правоохоронної діяльності.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. У 2021 році Антонюк П.Є. залучена в якості експерта від України до розробки та вдосконалення підготовчих освітніх курсів для поліцейських ООН, що залучаються до участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Антонюк П.Є. є керівником наукового гуртка кафедри криміналістики, приймає активну участь у профорієнтаційній діяльності та пропагуванні професії поліцейського, в тому числі з використанням інформаційних ресурсів НАВС.

Король Оксана Миколаївна

Начальник відділу нуклідних технологій Державного підприємства УДВП «Ізотоп»

3 роки досвіду у сфері налагодження міжнародного співробітництва та
діалогу із міжнародними партнерами.

Здобутки:

✔ Налагодження ефективної комунікації із міжнародними партнерами:
Програмою розвитку ООН, Консультативною місією Європейського
Союзу, Канадською поліцейською місією в Україні для запровадження
найкращих світових практик у навчальному процесі.

✔ Реалізація міжнародних проектів спільно із партнерами, у рамках яких
було відкрито: Експертний центр із взаємодії поліції із громадою,
Креативний простір “Відкрита поліція”, Модельна виборча дільниця.

✔ Залучення знань провідних світових вчених у сфері правового
регулювання атомної енергетики до освітнього процесу шляхом
приєднання ДонДУВС до проекту міжнародної технічної допомоги
«Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел
іонізуючого випромінювання в Україні».

Макаревич Олена Володимирівна

Начальник відділу міжнародного співробітництва та технічноЇ допомоги

Макаревич Олена Володимирівна працює у ВП ЗАЕС з 1998 року.
Олена Володимирівна забезпечує роботу, спрямовану на дотримання єдиної політики в
області міжнародної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом», представлення інтересів ВП ЗАЕС у
міжнародних організаціях та асоціаціях, органах державного управління, підприємствах України
та закордонних країн.
Олена Володимирівна більше 10 років є контактною особою ВП ЗАЕС з ВАО АЕС та
МАГАТЕ.
Організовує роботу з впровадження нових інноваційних технологій у ВГ ЗАЕС. Має високий
професійний рівень з питань організації прийому іноземних делегацій та оформлення
документів спеціалістам ВП ЗАЕС, які відряджаються за кордон.

Медведєва Наталія Андріївна

Інженер 1 кат. відділу міжнорого співробітництва

Здійснювала розробку, адміністрування та наповнення офіційного сайту підприємства www.cemrw.com а також, адміністрування офіційної фейсбук сторінки підприємства https://www.facebook.com/CERWM/
Брала активну участь у налагодженні та підтримці комунікацій підприємства з міжнародними партнерами (технічні офіцери МАГАТЕ, представники офісу JSO, ENCO, NUVIA тощо) та підприємствами, що належать до сфери управління ДАЗВ в рамках реалізації проектів з міжнародного співробітництва, здійснюючи переклад документації з/на українську, англійську, а також матеріалів листування ДСП «ЦППРВ» із зарубіжними установами та партнерами підприємства в рамках реалізації проектів МТД. Участь в організації та проведенні онлайн конференцій з питань, що стосуються реалізації проектів МТД. Активно популяризую діяльність підприємства доступними засобами.

Одиниця Валентина Михайлівна

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва та інформації Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Безпосередньо була ініціатором та одним із розробників документу «Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про співробітництво у сфері ядерної і радіаційної безпеки, зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції та перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему» від 30.11.2012р. В рамках дії зазначеної Угоди на ЧАЕС успішно реалізовано проекти міжнародної технічної допомоги зі створення та розвитку Центру візуалізації зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.
Протягом більш ніж 10 років є партнером від ДСП ЧАЕС у плануванні та реалізації проєктів технічного співробітництва МАГАТЕ, в рамках яких було організовано допомогу в частині розробки, перегляду та актуалізації ключових документів ДСП ЧАЕС в сфері зняття з експлуатації та поводження з радіоактивними відходами, обміну досвідом із проблемних для ЧАЕС питань та навчання персоналу ЧАЕС.
Є контактною особою від ЧАЕС в організації співробітництва із Всесвітньою організацією операторів атомних станцій (WANO).

Павлова Катерина Сергіївна

Начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю

Організація виконання річних пріоритетів Агентства для зміцнення міжнародного співробітництва у сфері забезпечення реалізації державної політики з управління зоною відчуження; подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; підвищення екологічної, ядерної та радіаційної безпеки; забезпечення взаємодії між ДАЗВ та міжнародними організаціями, включаючи ООН, ЄС, ЄБРР, НАТО, МАГАТЕ, МФК; проведення попередніх переговорів щодо можливого двостороннього та Організація виконання річних пріоритетів Агентства для зміцнення міжнародного співробітництва у сфері забезпечення реалізації державної політики з управління зоною відчуження; подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; підвищення екологічної, ядерної та радіаційної безпеки; забезпечення взаємодії між ДАЗВ та міжнародними організаціями, включаючи ООН, ЄС, ЄБРР, НАТО, МАГАТЕ, МФК; проведення попередніх переговорів щодо можливого двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва, а також взаємного обміну досвідом та інформацією з представниками іноземних держав з питань, що належать до компетенції ДАЗВ; встановлення взаємодії з громадськістю, інститутами громадянського суспільства, науковцями, експертами у підготовці та виконанні рішень ДАЗВ та проведення відповідної роз’яснювальної роботи; координація впровадження заходів щодо європейської інтеграції (в межах компетенції); участь у вирішенні питань залучення та використання міжнародної технічної допомоги (в межах компетенції). Була відзначена такими нагородами: почесна грамота Міністерства екології та природних ресурсів України; подяка Державного Агентства з Управління зоною відчуження; нагороджена почесною грамотою Кабінету Міністрів України; національна Премія «Жінка-професії» увійшла в ТОП-10 кращих жінок Україні у професійній діяльності; почесна грамота від Президента УСПП Кінаха А. К. (Український Союз Промисловців та Підприємців.

Рогачова Олена Іванівна

Професор кафедри фізики Національного Технічного Університету «Харківський політехнічний інститут», доктор
фізико-математичних наук

Рогачова О.І. є академіком Міжнародної термоелектричної академії, за вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Україною та США була нагороджена пам’ятною медаллю Фонду CRDF, відзначена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. А у 2015 році вона була нагороджена Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня.
О.І. Рогачова є керівником кількох десятків робіт, виконаних у рамках держбюджетних, госпдоговірних тем та міжнародних грантів, автором понад 300 наукових публікацій. Результати її досліджень на кілька десятків наукових конференціях різного рівня, що проходили у більш ніж 20 країнах. За даними наукометричної бази Scopus її індекс Гірша становить 19. Під її керівництвом захищено 13 кандидатських дисертацій.

Степанська Світлана Іванівна

Директор із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом»

Степанська Світлана Іванівна працює в ДП «НАЕК «Енергоатом» з січня 1988 року починала свою професійну діяльність на Хмельницькій АЕС, а в Дирекції Компанії на посаді заступника директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності– директора департаменту з жовтня 2008 року та в листопаді 2020
широким спектром професійних знань, прекрасними організаторськими здібностями, користується високим авторитетом в колективі.
Забезпечує виконання значного обсягу робіт, що відносяться до пріоритетних напрямів діяльності ДП “НАЕК “Енергоатом” «міжнародне партнерство та зовнішньоекономічна діяльність» – укладання та року призначена на посаду директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Степанська С.І. має високу кваліфікацію та глибокі знання за фахом, володіє забезпечення виконання договорів на постачання ядерного палива, ядерних матеріалів для забезпечення потреб ВП АЕС в ядерному паливі, створення виробництва комплектуючих ядерного палива. Організовує широкий спектр робіт, пов’язаних з зовнішньоекономічною діяльністю Компанії.

Титовець Ольга Василівна

Старший офіцер відділу з питань реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Адміністрації Державної прикордонної служби України

Успішно реалізовано ряд проєктів міжнародної технічної допомоги:
1)«Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин», виконавець – координатор проектів ОБСЄ в Україні;

2)«Покращення технічних та навчальних можливостей для виявлення та затримання незаконних РХБЯ матеріалів на Українсько-Словацькому кордоні, виконавець Міністерство Внутрішніх справ Словацької Республіки;

3)«Обладнання для виявлення ядерних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту та навчання для Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» через Уряд королівства Норвегія через Державне управління Норвегії з ядерної та радіаційної безпеки;

4)«Посилення можливостей
України у сфері цивільного захисту» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини; 5) «Обладнання для виявлення радіаційних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту, знезаражування та дозиметрії для Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» Норвегія. Реалізовується «Посилення можливостей України у сфері цивільного захисту ІІІ» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.