Оцінюється зійснення впливу на колектив та команду; вміння надихати та мотивувати інших.
Завдяки завзятості та ентузіазму людини відбуваються позитивні зрушення.
Людина є авторитетом у галузі, до її експертної думки та порад прислухаються.
Тетяна Володимирівна розпочала свою кар’єру на Чорнобильський атомній електростанції інженером та за 15 років пройшла шлях до посади першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
У 1995 році захистила дисертацію на тему «Методологія та методи управління ризиком, обумовленим ядерною енергетикою» та отримала вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук в галузі – екологія.
Реформування енергетичного сектору України та створення Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на початку 90-х років є результатом вагомого професійного внеску Амосової Т.В.
Під керівництвом Тетяни Володимирівни реалізовано низку важливих інвестиційних проектів таких як Комплекси з переробки РАВ на майданчиках ВП АЕС, введено в роботу першу чергу системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та багато іншого.
Нині Амосова Т.В. – директор з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом». Є індивідуальним членом Асоціації «Гідроенергетика України». А її високі здобутки в енергетиці відзначені грамотами та подяками Держкоматому України та Міненерго України, відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», Державною спеціальною службою транспорту, відзнакою МВС України «За безпеку народу» ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом», відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики, а у 2019 році Тетяна Володимирівна перемогла у конкурсі «Жінки української енергетики» та здобула першість у номінації «Працівниця року».
Проте Тетяна Володимирівна не лише є авторитетною керівницею, але й лідеркою в Компанії щодо забезпечення гендерної рівності.
А у 2017 році Тетяна Володимирівна була визнана ТОП-20 надихаючих жінок у STEM для дівчат України
Антонюк Поліна Євгенівна службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції України проходить з 1996 року.
У 2010 році Антонюк П.Є. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат юридичних наук».
Антонюк Поліна є автором понад 50 праць наукового та методичного характеру, присвячених актуальним питанням криміналістики та судової експертології. Є співавтором патенту на промисловий зразок криміналістичної техніки та методичних рекомендацій по використанню криміналістичної техніки підрозділами Національної поліції України.
Під науковим керівництвом Антонюк П. здобувачі вищої освіти НАВС приймають участь у наукових конференціях, за результатами чого опубліковано більш ніж 50 тез, що висвітлюють актуальні питання діяльності правоохоронних органів та правового регулювання такої діяльності.
З лютого по листопад 2019 року Антонюк Поліна проходила службу у складі Національного персоналу МВС України та приймала участь у міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки в Республіці Кіпр на посаді патрульного офіцера поліції ООН.
У 2020 році Антонюк П.Є. нагороджена відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі».
Антонюк П.Є. працює над підвищенням свого професійного рівня: у 2018 році пройшла курси ООН щодо захисту дітей та гендерного захисту, про що має відповідні сертифікати. міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.
Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Як керівник володіє організаторськими здібностями, показала лідерські якості керівника в управлінні персоналом та вміння правильно організувати робочий процес.
Проявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними формами та методами організації робочого процесу.
За період роботи Беззабава О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася:
Волощук Олена є гордістю підприємства.
З 2011 року Волощук Олена започаткувала соціометричні дослідження в колективах, які дають можливість виявляти і враховувати при управління персоналом неофіційну, «неформальну» структуру колективів («неформальних лідерів», відторгнених, конфліктні угрупування тощо).
За ініціативою Волощук Олени були розроблені численні навчально-методичні матеріали. Вона постійно проводить навчання у сфері методів попередження помилок персоналу, роботи в колективі, лідерства, менеджменту, підвищення рівня культури безпеки.
Цього року Олена Волощук ініціювала і проводить навчання з «Врахування особливостей поведінки працівників різних поколінь у роботі з персоналом», такі знання допомагають персоналу ефективно взаємодіяти, бути продуктивними.
Волощук Олена неодноразово гідно представляла РАЕС на різних публічних заходах, в тому числі на Міжнародній науково-практичній конференції по культурі безпеці на АЕС, де ділилась досвідом використання коучингу в управлінській діяльності керівників при роботі з персоналом, технологією виявлення та зрощення працівників з лідерським потенціалом.
Вторнікова Євгенія Євгенівна є провідним експертом від підприємства з наступних питань:
Має публікації в наукових виданнях:
«Обращение с радиоактивными вторичными отходами на ГСП «Чернобыльская АЭС»». Двенадцатая международная научно-практическая конференция «Математическое и имитационное моделирование систем», сборник докладов, МОДС, 2017.
У ВП «Рівненській АЕС» працює з 2004 року.
З 01.03.2018 працює на посаді заступника начальника управління з кошторисно-договірної роботи.
Основним напрямком її діяльності є капітальне будівництво та капітальні інвестиції.
Її функції полягають у забезпеченні об`єктів будівництва договорами та виконання проєктних , будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт.
Знання законодавчих, нормативних та галузевих документів, що регулюють фінансово-господарську діяльність підприємства, допомагають якісно виконувати виробничі завдання.
Як керівник вибудувала цікаву, доброзичливу корпоративну культуру, надихаючи людей на досягнення максимальних результатів, створила атмосферу оптимізму і відкритості, щоб кожен співробітник знаходив задоволення в своїй роботі, але щоб при цьому завдання поставлені ВП «Рівненська АЕС» були
Займається самоосвітою, постійно підвищує свій професійний рівень. Читає лекції в учбово-тренувальному центрі на тему «Управління розвитком та капітальними інвестиціями у ВП РАЕС», для того щоб сформувати в осіб, що навчаються уявлення про капітальні інвестиції у ВП РАЕС.
Здобутками та досягненнями у професійній сфері є особистий внесок у діяльність Державної інспекції ядерного регулювання України, а саме: забезпечення безпеки використання ядерної енергії, державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, здійснення, у межах своїх повноважень, реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії, на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.
Розпочала свою трудову діяльність у Держатомрегулювання у 2006 році,обіймаючи посаду начальниці Західної державної інспекції з ядерної та радіаційної беспеки та заступниці Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної беспеки України.
За період роботи ДЖУРАНЮК О.В. за сумлінну плідну працю відзначалася Подяками Держатомрегулювання 2008, 2009, 2017 рр. та Подяками Прем’єр-міністра України 2010 р., 2020р
З 2015 року по т.ч. очолює керівні посади старшого офіцерського складу в прикордонних загонах ДПСУ.
Приймала участь у підготовці до реорганізації Луганського прикордонного загону, проходила військову службу у зоні проведення ООС (АТО), неодноразово здійснювала керівництво ситуаційних груп по виявленню радіоактивних матеріалів в пунктах пропуску (завдяки вмілим лідерським якостям було припинено 5 випадків незаконного переміщення радіоактивних (ядерних) матеріалів з території інших держав до України).
Приймала участь у реалізації міжнародного проекту «Обладнання для виявлення радіоактивних і ядерних матеріалів, дозиметрії та дезактивації для Луганського прикордонного загону» (завдяки завзятості та ентузіазму було надано Норвезькою компанією Nordisk Sikkerhet AS обладнання для проведення радіаційного контролю та спеціальної оброботки)
Має дві повні вищі освіти «магістр» тактичного рівня, зарекомендувала себе з позитивної сторони.
Приймає рішення в значущих для себе ситуаціях, здатна виконувати центральну роль, вміє впливати на людей, сміливо бере на себе відповідальність і вірить в успіх.
Навчилась управляти собою, контролювати думки, емоції і вчинки.
Надихає інших та шукає змін і нових досягнень. Не зупиняється на досягнутому. Бачить довгострокову перспективу, спонука інших іти за собою. У центрі уваги щось нове, передове, стратегічно важливе.
Зацікавлена у навчаннях, тренінгах, семінарах на сьогодні вразливою та водночас стратегічною галуззю – атомна енергетика – коли ставлення громадськості до неї неоднозначне. Атомна енергетика – це джерело екологічної, низьковуглецевої, економічно-рентабельної електроенергії, чистої енергії майбутнього.
Має стаж державної служби 23 роки, розпочала її в Міністерстві енергетики України у 1998 році. За її безпосередньої участі та координації розроблено та реалізовано низку державних та галузевих програм з розвитку вітчизняної ядерної енергетики. Підготовлено та укладено низку міжурядових угод та договорів щодо співробітництва в ядерній сфері, започатковано понад 30 проектів міжнародної технічної допомоги і співробітництва. Є національним офіцером МАГАТЕ від України та представляє інтереси України з питань мирного використання атомної енергії в Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ), Групі ядерних постачальників (ГЯП), Міжнародних Режимах нерозповсюдження (Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення) Є членом робочих груп МАГАТЕ з питань управління ядерними знаннями, формування та розвитку інфраструктури, розвитку людських ресурсів для ядерних енергетичних програм. За довголітню сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі Кульчицька Світлана Василівна нагороджена грамотами Мінпаливенерго, Знаком «Відмінник енергетики», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України. |
Вікторія Володимирівна розпочала свою трудову діяльність в Чернобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику в 2018 році на посаді начальника відділу інформаційно-просвітницької роботи. Створивши команду однодумців, вона власним позитивним прикладом розбодувала ввірену їй сферу унікльної природоохоронної структури, розташованої в Чорнобильській зоні відчуження. Номінантка не тільки координує командну роботу, регулює й приймає відповідальні рішення в значущих ситуаціях, але й ініціює і втілює в життя різноманітні проєкти, опікується формуванням корпоративної культури всього колективу ЧРЕБЗ, відбудовує зовнішні комунікації з культурними, науковими та освітніми інституціями, збирає, узагальнює та аналізує матеріали для формування ефективної інформаційної політики Чорнобильського радіаційного-екологічного біосферного заповідника. Часто виступає експертом, стейкхолдером або представником партнерської сторони у різноманітних екологічних проєктах, є констультантом та учасником команд з розробки освітніх програм для студентів-екологів. |
Прокопенко Олена Леонідівна працює у ВП «Запорізька АЕС» у службі контролю металу з 1999 року.
Володіє лідерскими якостями, вміє чітко висловлювати думки, старанно та відповідально ставиться до своєї роботи
У 2017 році обрана до складу профспілкового комітету первинної профспілкової організації (ППО) ВП ЗАЕС та Центрального комітету (ЦК) Атомпрофспілки. Очолює комісію з культурно-масової роботи профспілкового комітету.
Є членкiнею комісії з гендерних питань ЦК Атомпрофспілки.
З 2015 року профспілковий актив Запорізької АЕС одноголосно обрав її керівником своєї делегації та на протязі 5 років вона очолювала підготовку виїзного семінару профспілкового активу Атомпрофспілки, який проводився на базі СОК «Гілея».
Призначена керівником робочої групи з реалізації пілотного проекту на Запорізькій АЕС «Гендер для профспілок в енергетиці», який проводиться спільно з Громадською Організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».
Ініціює та організовує навчання профспілкового активу Запорізької АЕС.
5 років досвіду в сфері захисту прав людини, зокрема забезпеченні рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків в усіх сферах суспільної діяльності.
Здобутки:
✔ Організаторка першого в Україні фестивалю «Жінки в поліції заради миру»;
✔ Розробниця Стратегії інтегрування гендерних перспектив в діяльність ДонДУВС до 2030 року;
✔ Організаторка міжнародного форуму жіночого лідерства «Будь жінкою. Будь лідеркою. Будь собою.»
✔ Засновниця Експертного центру гендерної освіти та інновацій;
✔ Авторка університетської рубрики «Жіноча справа». Рубрики про жінок, які змінюють світ;
✔ Засновниця курсантсько-студентського клубу «Амбасадори та амбасадорки гендерної рівності».
Пишаюсь тим, що в нашому університеті досягнуто абсолютного гендерного балансу як серед трудового колективу так і серед здобувачів освіти – 50% на 50 % жінок та чоловіків, що є результатом гендерно-чутливої кадрової та профорієнтаційної діяльності.
Фоміна Лариса Петрівна- провідний науковець, який плідно поєднує педагогічну та наукову роботу та є продовжувачем сталих традицій наукової школи проф. Палатника Л.С. в галузі рентгенівських досліджень, фізичного матеріалознавства та прикладної фізики та наноматеріалів.
Фоміна Л.П. під керівництвом засновника і керівника нового наукового напрямку у розробці методів рентгенівських досліджень І.Ф. Михайлова працює над використанням рентгенівського випромінювання для аналізу елементного та фазового складу матеріалів від водню до урану.
Фоміна Л.П. багато років є виконавцем фундаментальних та прикладних наукових проектів у співпраці з вітчизняними та закордонними фахівцями.
Працювала над проблемами космічного та реакторного матеріалознавства. Фоміна Л.П. є автором понад 50 наукових публікацій, з яких багато входить до наукометричної бази даних Scopus. Під її керівництвом відбуваються захисти курсових та дипломних робіт.
Особистість Фоміної Л.П. є яскравим прикладом поєднання високо професіонального вченого, що успішно працює в фундаментальній та прикладній науці, і досвідченого педагога, який передає свій досвід та набуті знання студентам, аспірантам та докторантам. Фоміна Л.П. своєю плідною працею забезпечує наукову та педагогічну діяльність в НТУ «ХПІ».
Хмілєвська Галина Вікторівна працює у відокремленому підрозділі «Южно-Українська атомна електростанція» з 1999 року.
На високому професійному рівні забезпечує підготовку і реалізацію цільових програм, що сприяють оптимізації умов праці і зміцнення здоров’я персоналу атомної електростанції, забезпечення санітарно-гігієнічних, лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів.
Організовує роботу здоровпункту ВП «Южно-Українська АЕС» із питань проведення медичних оглядів персоналу та забезпечує готовність медперсоналу здоровпункту до надання першої невідкладної допомоги при гострих захворюваннях, травмах та виникненні надзвичайних ситуацій.
Галина Вікторівна відрізняється динамізмом при визначенні шляхів досягнення поставлених цілей.
На сьогоднішній день максимально направляє зусилля на реалізацію лікувально-профілактичних заходів, які направлені на боротьбу з COVID-19.
За сумлінну працю та високі професійні здобутки нагороджена Листом подяки, Грамотою ДП «НАЕК «Енергоатом» та нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом».
За час проходження служби підполковник Юзова І.Ю., начальник Військового коледжу сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба виявила високі морально-етичні, професійні та ділові якості, має високу професійно-практичну підготовку, багатий досвід військової служби.
Під її безпосереднім керівництвом проводяться заходи, які забезпечують пропаганду патріотизму, історичної та культурної спадщини українського народу, здійснює культурологічні заходи , сприяє діяльності,ветеранських організацій.
Офіцер постійно проводила роз’яснювальну роботу серед місцевого населення, завдяки чому в населених пунктах, які перебувають на лінії зіткнення, покращується відношення до військовослужбовців Збройних Сил України та керівництва держави в цілому.
Має ступінь кандидата технічних наук.
Організовує наукову діяльність у Військовому коледжі сержантського складу.
Бере участь у виданні науково-методичної літератури та наукових статей.
Бере участь у роботі наукових, науково-технічних та науково-практичних конференціях, в тому числі міжнародних.