Учасниці конкурсу у номінації
"Міжнародні відносини "

Реалізація важливих міжнародних ініціатив та проектів, що сприяли позитивним змінам в ядерній сфері. Досягнення успіхів у дипломатії, переговорному процесі, підтримка прогресивної політики тощо – словом, ті здобутки на міжнародній арені, якими професіоналки цієї номінації можуть пишатися.

Базелюк Юлія Михайлівна

Інженер з підготовки виробництва 1 категорії ДСП «Екоцентр»

Свою діяльність розпочала приймаючи участь в реалізації надзвичайно важливого для України проєкту «Чорнобиль – Новий Безпечний Конфайнмент (НБК)». Працюючи в контрактному відділі отримала відмінний рекомендаційний лист, що є підтвердженням того, що весь комплекс заходів з міжнародного супроводу цього проєкту в зоні відчуження виконувала якісно та сумлінно.


Брала активну участь при реалізації проекту МАГАТЕ – UKR9040, де ДСП «Екоцентр», як надійний партнер з відмінної репутацією є кінцевим користувачем. Завдяки впровадженню цього проекту підприємство отримає цінні знання, досвід та необхідне обладнання.


Також, необхідно відзначити вагомий внесок Юлії Базелюк в успішному проведені у вересні 2021 р. на базі ДСП «Екоцентр» спільних міжнародних навчань федерального відомства з радіаційного захисту Німеччини (BfS). За результатами виконання такого масштабу вимірювальної кампанії будуть створені осучаснені карти радіоактивного забруднення території зони відчуження, які стануть інструментом європейського рівня щодо поводження з радіаційно-забрудненими територіями як регіону, так і України в цілому.


Нещодавно була включена від ДСП «Екоцентр» до складу Проєктної Команди проєкту U4.01/18A «Створення належної інфраструктури для управління програмами у складі ДАЗВ».

Корейба Ілона Миколаївна

Старший інспектор відділення міжнародного співробітництва Донецького державного університету внутрішніх справ

3 роки досвіду у сфері налагодження міжнародного співробітництва та діалогу із міжнародними партнерами.

Здобутки:

– Налагодження ефективної комунікації із міжнародними партнерами: Програмою розвитку ООН, Консультативною місією Європейського Союзу, Канадською поліцейською місією в Україні для запровадження найкращих світових практик у навчальному процесі.

– Реалізація міжнародних проектів спільно із партнерами, у рамках яких було відкрито: Експертний центр із взаємодії поліції із громадою, Креативний простір “Відкрита поліція”, Модельна виборча дільниця.

– Залучення знань провідних світових вчених у сфері правового регулювання атомної енергетики до освітнього процесу шляхом приєднання ДонДУВС до проекту міжнародної технічної допомоги «Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел іонізуючого випромінювання в Україні».

Король Оксана Миколаївна

Начальник відділу нуклідних технологій Державного підприємства УДВП «Ізотоп»

Впродовж 15 років Король Оксана Миколаївна працює в сфері технологій використання радіоактивних матеріалів та радіоізотопного обладнання впроваджуючи знання та досвід міжнародних виробників в українську медицину, промисловість та науку.

Результатом цієї роботи стало значне оновлення технічного стану обладнання українських компаній та підприємства,перші експортні поставки радіоізотопної продукції українського виробництва виконанні по замовленню МАГАТЕ.

Король Оксана Миколаївна приймала безпосередню участь в реалізації проектів в рамках Німецько-української співпраці з питань забезпечення захисту ядерних матеріалів в рамках Глобального партнерства G8 проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення.

Успішна діяльність по реалізації Виконавчої домовленості між Державним комітетом ядерного регулювання України і Міністерством енергетики Сполучених Штатів Америки стала логічним продовженням її професійної діяльності і черговимтрепутаційним здобутком України на міжнародній арені.

Макаревич Олена Володимирівна

Начальник відділу міжнародного співробітництва та технічноЇ допомоги

Макаревич Олена Володимирівна працює у ВП ЗАЕС з 1998 року.


Олена Володимирівна забезпечує роботу, спрямовану на дотримання єдиної політики в області міжнародної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом», представлення інтересів ВП ЗАЕС у міжнародних організаціях та асоціаціях, органах державного управління, підприємствах України
та закордонних країн.


Олена Володимирівна більше 10 років є контактною особою ВП ЗАЕС з ВАО АЕС та
МАГАТЕ.


Організовує роботу з впровадження нових інноваційних технологій у ВГ ЗАЕС. Має високий
професійний рівень з питань організації прийому іноземних делегацій та оформлення
документів спеціалістам ВП ЗАЕС, які відряджаються за кордон.

Медведєва Наталія Андріївна

Інженер 1 кат. відділу міжнорого співробітництва

Досягнення за період роботи на підприємстві:

Здійснювала розробку, адміністрування та наповнення офіційного сайту підприємства  www.cemrw.com а також, адміністрування офіційної фейсбук сторінки підприємства https://www.facebook.com/CERWM/ .

Брала активну участь у налагодженні та підтримці комунікацій підприємства з міжнародними  партнерами  (технічні офіцери МАГАТЕ, представники офісу JSO, ENCO, NUVIA тощо) та підприємствами, що належать до сфери управління ДАЗВ в рамках реалізації проектів з міжнародного співробітництва, здійснюючи переклад документації з/на українську, англійську, а також матеріалів листування ДСП «ЦППРВ» із зарубіжними установами та партнерами підприємства в рамках реалізації проектів МТД.  Участь в організації та проведенні онлайн конференцій з питань, що стосуються реалізації проектів МТД. Активно популяризую діяльність підприємства доступними засобами.

Одиниця Валентина Михайлівна

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва та інформації Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»

Безпосередньо була ініціатором та одним із розробників документу «Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про співробітництво у сфері ядерної і радіаційної безпеки, зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції та перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему» від 30.11.2012р.

В рамках дії зазначеної Угоди на ЧАЕС успішно реалізовано проекти міжнародної технічної допомоги зі створення та розвитку Центру візуалізації зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.


Протягом більш ніж 10 років є партнером від ДСП ЧАЕС у плануванні та реалізації проєктів технічного співробітництва МАГАТЕ, в рамках яких було організовано допомогу в частині розробки, перегляду та актуалізації ключових документів ДСП ЧАЕС в сфері зняття з експлуатації та поводження з радіоактивними відходами, обміну досвідом із проблемних для ЧАЕС питань та навчання персоналу ЧАЕС.


Є контактною особою від ЧАЕС в організації співробітництва із Всесвітньою організацією операторів атомних станцій (WANO).

Павлова Катерина Сергіївна

Начальник відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю

Павлова К.С. розпочала свою трудову діяльність в Державному Агентстві України з управління зоною відчуження на початку 2017 року у секторі міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю, як керівник проекту з впровадження альтернативної енергетики у зоні відчуження.

До основних професійних досягнень можна віднести наступне:

організація виконання річних пріоритетів Агентства для зміцнення міжнародного співробітництва у сфері забезпечення реалізації державної політики з управління зоною відчуження та зоною безумовного (обов’язкового) відселення; подолання наслідків Чорнобильської катастрофи; підвищення екологічної, ядерної та радіаційної безпеки; забезпечення взаємодії між ДАЗВ та міжнародними організаціями, включаючи ООН, ЄС, ЄБРР, НАТО, МАГАТЕ, МФК; проведення попередніх переговорів щодо можливого двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва, а також взаємного обміну досвідом та інформацією з представниками іноземних держав з питань, що належать до компетенції ДАЗВ; встановлення взаємодії з громадськістю, інститутами громадянського суспільства, науковцями, експертами у підготовці та виконанні рішень ДАЗВ та проведення відповідної роз’яснювальної роботи; координація впровадження заходів щодо європейської інтеграції (в межах компетенції); участь у вирішенні питань залучення та використання міжнародної технічної допомоги (в межах компетенції); виконання робіт, пов’язаних з запрошенням та прийомом іноземних делегацій, представників організацій та установ, а також окремих іноземних експертів; участь у зустрічах, семінарах з питань взаємодії з 

громадськістю та засобами масової інформації.

Під час трудової діяльності Павлова Катерина була відзначена такими нагородами: почесна грамота Міністерства екології та природних ресурсів України; подяка Державного Агентства з Управління зоною відчуження; нагороджена почесною грамотою Кабінету Міністрів України;

національна Премія «Жінка-професії» увійшла в ТОП-10 кращих жінок Україні у професійній діяльності;

почесна грамота від Президента УСПП Кінаха А. К. (Український Союз Промисловців та Підприємців).

За період перебування на посаді зарекомендувала себе ініціативним, кваліфікованим керівником, здібним організатором, який працює на перспективу.

Рогачова Олена Іванівна

Професор кафедри фізики Національного Технічного Університету «Харківський політехнічний інститут», доктор
фізико-математичних наук

Рогачова О.І. є академіком Міжнародної термоелектричної академії.

За вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Україною та США була нагороджена пам’ятною медаллю Фонду CRDF, відзначена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

А у 2015 році вона була нагороджена Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня.


О.І. Рогачова є керівником кількох десятків робіт, виконаних у рамках держбюджетних, госпдоговірних тем та міжнародних грантів, автором понад 300 наукових публікацій.

Результати її досліджень на кілька десятків наукових конференціях різного рівня, що проходили у більш ніж 20 країнах. За даними наукометричної бази Scopus її індекс Гірша становить 19.

Під її керівництвом захищено 13 кандидатських дисертацій.

Степанська Світлана Іванівна

Директор із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом»

Степанська Світлана Іванівна працює в ДП «НАЕК «Енергоатом» з січня 1988 року починала свою професійну діяльність на Хмельницькій АЕС, а в Дирекції Компанії на посаді заступника директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності– директора департаменту з жовтня 2008 року та в листопаді 2020
широким спектром професійних знань, прекрасними організаторськими здібностями, користується високим авторитетом в колективі.


Забезпечує виконання значного обсягу робіт, що відносяться до пріоритетних напрямів діяльності ДП “НАЕК “Енергоатом” «міжнародне партнерство та зовнішньоекономічна діяльність» – укладання та року призначена на посаду директора із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності.


Степанська С.І. має високу кваліфікацію та глибокі знання за фахом, володіє забезпечення виконання договорів на постачання ядерного палива, ядерних матеріалів для забезпечення потреб ВП АЕС в ядерному паливі, створення виробництва комплектуючих ядерного палива. Організовує широкий спектр робіт, пов’язаних з зовнішньоекономічною діяльністю Компанії

(отримання дозволів Державної служби експортного контролю на імпорт обладнання, що відноситься до товарів подвійного використання, забезпечення проведення митного оформлення вантажів, отримання висновків Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на перевищення законодавчо встановлених терміні розрахунків).

Серед партнерів, з якими безпосередньо проходить співробітництво є  такі всесвітньовідомі міжнародні компанії як:

  • Westinghouse (US);
  • URENCO (UK);
  • CAMECO (Canada)
  • та інші

Титовець Ольга Василівна

Старший офіцер відділу з питань реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Адміністрації Державної прикордонної служби України

Успішно реалізовано ряд проєктів міжнародної технічної допомоги:


1)«Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин», виконавець – координатор проектів ОБСЄ в Україні;

2)«Покращення технічних та навчальних можливостей для виявлення та затримання незаконних РХБЯ матеріалів на Українсько-Словацькому кордоні, виконавець Міністерство Внутрішніх справ Словацької Республіки;

3)«Обладнання для виявлення ядерних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту та навчання для Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» через Уряд королівства Норвегія через Державне управління Норвегії з ядерної та радіаційної безпеки;

4)«Посилення можливостей
України у сфері цивільного захисту» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини;

5) «Обладнання для виявлення радіаційних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту, знезаражування та дозиметрії для Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України» Норвегія. Реалізовується «Посилення можливостей України у сфері цивільного захисту ІІІ» через Уряд Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

WIN AWARD 2021

© 2021 All rights Reserved. Design by Maxi-Media