20231103-0127

Виставка “Empowering Radiance” – Сяйво, що надає сили

На знак підтримки жінок, які служать в ЗСУ, 3 листопада 2023 року в центрі міста у Комплексі «Торонто-Київ» відбулася благодійна виставка «Empowering Radiance». На цьому заході, у двох категоріях – образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві, були представлені роботи 23 видатних жінок-представниць атомної галузі. Цю надихаючу ініціативу втілили в життя спільними зусиллями ГО «Women in Nuclear Ukraine» та ГО «Українське ядерне товариство».

Виставлені творчі роботи є свідченням виняткового таланту жінок-професіоналів, які відіграють важливу роль у забезпеченні стабільної, надійної та безпечної роботи атомно-енергетичного комплексу України. Серед учасниць були представниці національного оператора ДП «НАЕК «Енергоатом», українських атомних електростанцій (Рівненська АЕС, Хмельницька АЕС, Південноукраїнська АЕС), Державного спеціалізованого підприємства «ЦППРВ», Державного підприємства «УДВП ІЗОТОП», Інституту ядерних досліджень НАН України, Навчального центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу ім. Джорджа Кузмича, Державного агентства з управління зоною відчуження та Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради. Відвідувачі виставки отримали можливість поринути у світ переживань жінок-атомниць під час широкомасштабної війни через їхнє художнє вираження.

Що дійсно вирізняє цей захід, так це його філантропічний вимір. Невід’ємною частиною благодійної виставки була організована кампанія зі збору коштів на підтримку жінок, які служать у Збройних силах України. Кожен відвідувач мав змогу придбати будь-який витвір мистецтва та перерахувати гроші на «банку» для збору коштів. Оргкомітет виставки також відібрав оригінальні витвори, які взяли участь в публічному аукціоні. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю жіночої військової амуніції, одягу, взуття, засобів захисту та першочергової гуманітарної допомоги.

Оскільки не всі охочі змогли відвідати виставку у цей день, Оргкомітет вирішив до 12 листопада 2023 року надати кожному можливість придбати із запропонованих організаторами витворів мистецтва та зробити свій внесок у благодійну справу. 13 листопада буде оголошено інформацію про фінальну зібрану суму коштів. Всі виручені кошти від виставки будуть передані організаторами благодійному фонду «Землячки. Український фронт».

Цю благородну справу підтримали щедрі партнери. Генеральними партнерами виступили: ПрАТ «УКСТ «Торонто-Київ», ТОВ «ТК Проперті Менеджмент» та ГО «Соборна Україна», які відіграли ключову роль у втіленні цієї події в реальність.

«Торонто-Київ» – це багатофункціональний Комплекс, який розташований у самому центрі історичного та ділового району Києва та є своєрідною штаб-квартирою для багатьох всесвітньо відомих міжнародних корпорацій, локальних компаній і брендів та включає в себе Бізнес-центр класу «А», торгові площі з елементами street-retail, ресторани та кафетерії, event-площі та магазини, готель Holiday Inn Kyiv компанії InterContinental Hotels Group. Візитною карткою та родзинкою Комплексу є затишний внутрішній двір із чудовим краєвидом на Костел Святого Миколая.

Як зазначив Юрій Кривошея, Президент та Керуючий Партнер Комплексу «Торонто-Київ», Віце-президент і член Ради директорів Canada-Ukraine Chamber of Commerce та співзасновник Yakaboo: «У нас ще довгий шлях попереду по всіх фронтах, і тому всі ми маємо бути як ніколи єдині в нашій диверсифікованій боротьбі за свободу і за наші спільні цілі. Впродовж усього нашого професійного досвіду ми завжди створювали синергію та допомагали різним партнерам і стейкхолдерам, які поділяють ті самі цінності та принципи; тому для нас було великою честю стати частиною такої події, що має таку грандіозну і важливу мету. Крім того, я хотів би підкреслити, що ця виставка — дуже конкретний і сильний приклад того, як безліч різнопланових організацій, компаній і команд об’єднуються для досягнення реальних результатів у складних умовах. Спільними зусиллями всі ми можемо досягти ще більшого, і тому ми повинні продовжувати йти
вперед».

Вітаючи гостей та учасників, Директорка ТОВ «ТК Проперті Менеджмент» Христина Стигар сказала, що ««Empowering Radiance» – це надзвичайно красива і важлива благодійна виставка. Адже представлені витвори мистецтва талановитих жінок-атомниць вражають, як і та робота, яку виконує кожна з них у своєму професійному житті в галузі атомної енергетики. Цей захід не лише відзначає високий рівень таланту майстринь, але й підкреслює прагнення кожної з них до миру та перемоги. Виставка також є як нагадування про те, що світло обов’язково переможе темряву, як і наша щоденна праця крок за кроком наближає нас до нашої спільної мети. Ми ж командою будемо продовжувати працювати та робити свій вклад задля перемоги!».


Директор БФ «Соборна Україна» Владислав Ігнатов у своєму вітальному слові відмітив: «Коли до нас звернулись WiN Ukraine з ініціативою провести благодійну виставку, ми в «Soborna Ukraine» підтримали цю ідею, оскільки розділяємо цінності, які несе цей захід,– допомогу та підтримку наших захисниць. Адже «Soborna Ukraine» взяла на себе відповідальність забезпечити дітям гідне майбутнє, за яке боролися їхні батьки , – захисники та захисниці, які загинули на фронті, боронячи нашу свободу та Незалежність України. Тому, ми зробили все можливе для сприяння проведення благодійного аукціону та збору коштів з метою закупівлі спорядження для наших захисниць, які є також і матерями. Ми закликаємо бути небайдужими та підтримувати наших захисників, захисниць та їхні сім’ї!»

Також до учасників виставки у відеозверненні звернулась капітан Національної Гвардії України Христина з позивним «Кудрява»: «Мені шкода, що сьогодні не можу бути з вами разом, але сподіваюсь, що мені вдасться донести все те, що я хотіла сказати вам. Найперше, я б хотіла подякувати всім атомникам і атомницям, бо ваша робота в цій галузі є дуже важливою для України, адже це є велика відповідальність. Я б також хотіла, щоб ми з вами разом згадали 24 лютого 2022 року… В той день я була на лінії зіткнення і, чесно кажучи, була не впевнена, що вийду звідти живою. Проте, сьогодні виступаю перед вами. Також мої посестри зустрічали перших десантників у боях поблизу летовища Антонова. Згадайте, як було страшно в ті перші дні… Але те, що дало нам відкинути противника, те, що дало нам звільнити окуповані населені пункти, – це наша об’єднаність! Це наша віра! І це наша сила! Ми всі були об’єднані однією ціллю і однією метою. Ця віра і ця сила дозволяють нам боротись і зараз. Попри неймовірні втрати. Ми продовжуємо боротись, щоб наступні покоління не знали, що таке війна. Але пам’ятали, якою ціною нам дається ця Перемога. Я закликаю вас продовжувати вірити, боротися, не опускати рук! Пам’ятати, ЯКОЮ ціною… Обов’язково відпочивати і продовжувати наближати нашу Перемогу! Слава Україні! Героям слава!

Крім того, декілька партнерів креативної індустрії зробили свій вагомий внесок у створення чудової атмосфери на виставці. Серед них — ведучий Ігор Зінін, який блискуче провів аукціон, на якому розійшлися всі лоти; співачка Дарина Кирилко, яка своїм талановитим співом принесла задоволення гостям; квіткова крамниця «Чайна Роза», яка символічно є жіночим династійним бізнесом з 30-річною історією, та співзасновниця якої Марія Крижановська забезпечила надзвичайно красиве оздоблення банеру для заходу; також ресторан та арт-простір Normal Art Restaurant, який запропонував виняткову кухню та бездоганний сервіс; та аромабрендингове агентство Ol.factory. Засновниця та генеральний директор Ol.factory Христина Курганська у своїй промові зазначила: «Аромати – це потужні інструменти впливу на людину через її лімбічну систему, що відповідає за емоції та памʼять. Саме тому аромати здатні пробуджувати та створювати наші почуття й спогади. Команда Ol.factory створила приємну ароматну атмосферу благодійної виставки «Empowering Radiance». Ноти деревини, моху, цитрусів та ветиверу подарували кожному учаснику відчуття спокою, внутрішньої опори та єдності. Спеціальні ароматні картки, які були розроблені для заходу дають можливість гостям «повернутися» до події і згадати отримані приємні враження у повсякденному житті».

Інформаційним партнером виставки також стала провідна Бізнес-школа МІМ, що ще більше посилило охоплення та вплив заходу.

Маргарита Раєць, президент WiN Ukraine, висловила щиру подяку усій команді та всім партнерам за міцну підтримку, що дозволило втілити в життя таку важливу ініціативу, як «Empowering Radiance». «Ця подія – це синтез таланту, співчуття і самовідданості. Виставка відображає безперервний дух жінок у ядерній галузі та їхню відданість не лише своїй професії, але й загальній справі. Разом ми прагнемо розширити можливості та підтримати наших співгромадянок у Збройних Силах, ставши символом надії у ці важкі часи. Рената Яресько, яка була ідеологом і куратором цього мистецького заходу, зіграла ключову роль у створенні простору, де заблищали таланти та креативність. Її унікальне бачення та відданість привнесли глибину та мистецтво в цю подію. Вона не лише дала ім’я цьому унікальному проекту, Empowering Radiance, але й була його душею. Я з великою гордістю та задоволенням відзначаю, що WiN Ukraine продовжує виконувати свою місію, залучаючи талановитих людей до створення сильної жіночої ядерної спільноти, навіть у ці важкі часи, коли Україна бореться за свою свободу проти російської федерації. І найголовніше тут – це те, коли держава, громадськість та бізнес об’єднуються ніби в один механізм. Це демонструє силу єдності.»

Оцим чудовим проявом єдності та підтримки благодійна виставка, яка українською звучить як «Сяйво, що надає сили», не лише освітила творчі таланти жінок-атомниць, але й саме серце міста! Адже саме завдяки щедрій підтримці чудової команди генерального партнера Комплексу «Торонто-Київ», зокрема глибокій залученості Христини Стигар, Директорки ТОВ «ТК Проперті Менеджмент», Костел Святого Миколая був освітлений цього особливого вечора. Такий символічний жест служить потужним уявленням про місію «Empowering Radiance», яка випромінює світло істини, взаємопідтримку та розширення можливостей для всіх.

Натискайте сюди, щоб побачити повний фотозвіт заходу.

Share this post