WiN Ukraine

Чим ми займаємось?

Про нас

WiN Ukraine є національним представництвом всесвітньої глобальної організації Women in Nuclear (WiN) Global. Заснована у 1992 році, WiN Global об’єднує жінок-професіоналів у ядерній сфері з метою підтримки, розвитку та заохочення їхньої ролі в цій галузі.

Статут WiN Ukraine було розроблено відповідно до цілей та завдань WiN Global, національний офіс акредитовано у штаб-квартирі у м. Відень 19 червня 2020 року.

Разом з цим, наша організація є
незалежним неприбутковим українським інститутом громадянського суспільства, що проводить свою діяльність відповідно до національних інтересів України, захищаючи та просуваючи їх всередині країни та за кордоном, тобто займаючись культурною дипломатією.

WiN Ukraine співпрацює з державними та міжнародними установами, що займаються питаннями
екології, культури, освіти та соціальних проблем ядерної енергетики, радіаційної безпеки та технологій. Організація надає аналітичну та консультативну допомогу в реалізації проєктів, спрямованих на вирішення цих проблем.

WiN Ukraine позиціонує себе як організація, учасниками якої є абсолютно всі жінки та чоловіки, які працюють в атомній галузі та суміжних сферах. Експертна ж спільнота, до якої можна приєднатися окремо,
надіславши відповідну заявку, налічує близько 50 осіб, і всі вони працюють в державних органах та відповідних установах

Наші експерти беруть активну участь у наукових заходах, конференціях, мережевих зустрічах та інших цікавих івентах.

Разом ми будуємо сильну спільноту, сприяємо розвитку жіночого лідерства та робимо свій внесок “в атом для миру та розвитку”!
 
a-1

Місія:

Місія WiN Ukraine полягає в розвитку та підтримці співробітництва між жінками та чоловіками у ядерній галузі. Організація пропагує гендерну рівність, створює можливості для обміну інформацією, знаннями та професійним досвідом. Наша місія також полягає в тому, щоб зміцнювати роль атомної енергетики та підтримувати жінок, які працюють у ядерній галузі України, адже представленість жінок складає лише 20 відсотків. Ми прагнемо створити сильну спільноту, де жінки можуть обмінюватися знаннями, досвідом та інсайтами, підтримувати одна одну та спільно впливати на розвиток ядерної галузі та підвищення ролі жінок у ній.

 

Візія WiN Ukraine:

Наша візія полягає в тому, щоб стати провідною організацією, яка об’єднує та підтримує жінок-професіоналів у ядерній галузі України. Ми прагнемо досягти рівноправності, різноманіття та інклюзії в цій галузі, підтримувати розвиток жіночих талантів та забезпечувати належні умови для досягнення успіху кожної жінки у ядерному секторі.

a-2
a-3

Мета діяльності:

Сприяти професійному розвитку: забезпечити доступ до навчальних ресурсів, менторства, кар’єрного консультування та розвитку навичок, щоб підтримати жінок-професіоналів у їхньому професійному зростанні у ядерній галузі.

Популяризація жіночого лідерства: пропагувати ініціативи та проекти, спрямовані на підвищення ролі жінок у ядерному секторі, розвиток лідерських якостей та сприяння їхньому включенню до прийняття рішень.

Створення мережі та обмін знаннями: забезпечити платформу для зв’язку, обміну досвідом та взаємопідтримки між жінками, які працюють у ядерній галузі. Побудувати мережу, де члени можуть взаємодіяти, спілкуватися та знаходити нові можливості співпраці.

Активна участь у гендерному рівноправ’ї: брати участь у діалозі з громадськістю, урядовими органами та іншими зацікавленими сторонами для підтримки рівноправ’я та інклюзії у ядерній галузі.

 
Ми прагнемо досягти цих цілей, створюючи динамічну та сприятливу спільноту, яка підтримує жінок у ядерній галузі та впливає на зміни у секторі на користь всіх його учасників.