WiN Ukraine

Чим ми займаємось?

Про нас

WiN Ukraine здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, всесвітньої некомерційної організації, заснованої у 1992 році, яка об’єднує, підтримує та заохочує в першу чергу жінок-професіоналок, що працюють у ядерній сфері. Членами цієї глобальної мережі є також і чоловіки.

Представництво України, акредитоване WiN Global, було офіційно відкрито 19 червня 2020 року, першим Президентом та співзасновником якого стала Маргарита Раєць (яка працювала на той час керівником служби з міжнародного співробітництва Центрального підприємства з поводження з радіоактивними відходами Державного агентства України з управління зоною відчуження).

Засновники:

Маргарита Раєць

Президент WiN Ukraine

Засновники:

Анастасія Нечитайло

Віцепрезидент WiN Ukraine

a-1

Місія:

Розвиток та підтримка всебічного співробітництва між жінками та чоловіками в атомній сфері, обмін інформацією, знаннями і професійним досвідом, нарощування наукового потенціалу жінок-професіоналок, створення мережі ділових контактів, підтримка жінок у STEM.

Головні цілі та завдання WiN Ukraine:

 – надання аналітично-консультативної допомоги державним та міжнародним установам з питань, пов’язаних з екологічними, культурними, освітніми, соціальними проблемами ядерної енергетики, радіаційної безпеки та технологій, а також сприяння розробці та реалізації відповідних проєктів;
– поширення цінностей WiN Global;
– реалізація програм професійного наставництва молоді;
– сприяння реалізації діяльності щодо питань гендерної рівності в атомній сфері.

a-2
a-3

Головні цілі та завдання WiN Ukraine:

– підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок-фахівців у сфері використання ядерної енергії;
просвітництво щодо використання ядерної енергії, забезпечення ядерної та фізичної ядерної та радіаційної безпеки;
– популяризація використання ядерної енергії для забезпечення потреб суспільства;
– участь в діяльності, спрямованій на розвиток діалогу з громадськістю для сприяння інформативності про фактичний внесок жінок у розвиток ядерної енергетики, радіаційної безпеки та ядерних технологій та багато іншого.