52545033238_20627a4981_b

У Києві відбувся семінар-ретріт для працівників структури ДАЗВ

Минулого четверга (1 грудня), у перший день зими та у річницю Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України, командою WiN Ukraine було організовано одноденний семінар-ретріт для працівників структури Державного агентства України з управління зоною відчуження та підпорядкованих підприємств. Захід пройшов у м. Київ у приміщенні готелю Holiday Inn.

Семінар-ретріт було організовано в рамках реалізації Програми професійного та особистісного розвитку фахівців сфери використання ядерної енергії та радіаційного захисту України, імплементатором якого є WiN Ukraine, а також на виконання Меморандуму про співпрацю, підписаного у вересні 2022 року між ДАЗВ та WiN Ukraine.

«Під час повсякденної напруженої роботи ми іноді не помічаємо, як проходить наше життя, а у часи війн кожен день нашого життя – на вагу золота. Саме через це виникає необхідність у дружній та професійній підтримці, зміцненні колективного духу, піднятті особистої та професійної мотивації людини. Такі заходи, як ретріт, покликані не відволікти людину від своїх проблем, а навпаки, заохотити її до вирішення тих чи інших життєвих ситуацій, підняти її самооцінку та віру в себе. Подібного роду заходи особливо необхідні у часи великої психологічної напруги та потоків інформаційного негативу. І для нас особливо важливим є те, що цього року саме працівники ДАЗВ та підприємств беруть участь у нашому заході! Люди, які кожного дня стоять на захисті ядерної та радіаційної захищеності, сьогодні з нами, маючи можливість трохи перезавантажитися», — зазначає Президентка WiN Ukraine Маргарита Раєць.

Відкриваючи захід, Голова ДАЗВ пан Євген Крамаренко побажав присутнім плідного дня та наголосив на такому: «Незважаючи на надзвичайно складні умови сьогодення, ми дуже раді, що можемо бути сьогодні тут, поспілкуватися у неформальній обстановці та зробити ще один крок для свого професійного розвитку. Зважаючи на нові виклики для України і світу в цілому, все, що стосувалося ядерної енергетики та безпосередньо ядерної безпеки просто знищено або знищується росією. Військова агресія російської федерації на території зони відчуження стала безпрецедентним випадком силового втручання в ядерні об’єкти іншої держави та пов’язаного з цим свідомого нехтування і порушення норм радіаційної безпеки та вимог щодо перебування на радіоактивно забрудненій території!

Щоб реагувати на виклики 21 століття, пов’язані із безпекою в енергетичному секторі, потрібні будуть інновації та нові підходи. Саме тому, наразі необхідно продовжувати посилювати роль жінки у сфері атомної енергетики, адже ядерна енергетика робить важливий внесок у вирішення глобальних проблем сьогодення, а представленість жінок у ядерній енергетиці є недостатньою.

Лідери не роблять різні речі, вони роблять речі по-різному, тому розумне поєднання сильних сторін чоловіків і жінок при ухваленні рішень надасть можливість краще справлятися із будь-якими кризами в енергетиці. А такі заходи, як сьогодні, допомагають віднайти та посилити ці сильні сторони».

Про особливості лідерства в сучасному світі та роль жінок у розвитку цього феномену учасникам заходу розповідала бізнес-коуч Олена Юзькова (Компанія «Епоха інтернаціональної освіти»), яка провела для учасників велику практичну та інтерактивну частину з розкриття професійних, креативних та бізнес-здібностей. Всі учасники заходу отримали відповідні сертифікати.

WiN Ukraine висловлює подяку керівництву ДАЗВ і колективу Агентства та підпорядкованих підприємств за співробітництво! Далі – буде!

Більше світлин із заходу – за посиланням: https://bit.ly/3FwcWIM

Share this post