Frame 72

WiN Ukraine представили документальний фільм, анонсований у квітні

До вашої уваги документальний фільм, що створювався впродовж декількох місяців командою однодумців про події, які сколихнули увесь цивілізований світ!

До цьогорічної річниці аварії на ЧАЕС у контексті повномасштабної війни російської федерації проти України, що спричинила несанкціоноване захоплення зони відчуження та багатомільйонні збитки від окупації вже рівно через 36 років після самої аварії, командою WiN Ukraine створено та представлено відеопродукт, який носить соціально-пізнавальний характер. Масштаби нової аварії, яка би могла статися внаслідок цього вторгнення (що є беззаперечним актом ядерного тероризму) могли бути ще гіршими за катастрофу 1986 року!

Про ці та інші події, про свої емоції та переживання у персональному та професійному планах у фільмі говорять наші визнані експерти під час своїх онлайн-інтерв’ю: Юрій Шибецький, Денис Вишневський, Марія Вербило, Тетяна Нікітіна, Світлана Кульчицька, Ганна Шепель, Альона Самсоненко, Ярослав Ємельяненко, Вікторія Мельничук-Володькина, Тетяна Княжницька, Наталія Пояркова, Анатолій Cидоренко, а також Олександр Сирота, Баба Ганя, Діти України та інші.

Дякуємо нашим експертам за можливість співпраці та надані ними для нашого спільного фільму матеріали!

Share this post