7m

10 найкращих на «WiN Ukraine Award»

В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики: 10 найкращих на «WiN Ukraine Award» та спеціальна нагорода від Президентки WiN Ukraine

У рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка пройшла у Києві 27.11.2020, відбулась Церемонія вручення Першої Премії «WiN Ukraine Award», засновницями якої стали Президентка WiN Ukraine Маргарита Раєць та Віце-президентка Анастасія Нечитайло.

Вручення Першої Премії «WiN Ukraine Award» – це початок доброї традиції для мотивації і розширення можливостей жінок, що працюють у ядерній сфері України.

У результаті попереднього конкурсу серед жінок, які працюють в різних сферах ядерної енергетики, мають відповідні компетенції, досвід та досягнення, визначено переможниць за такими номінаціями:

«Лідерка»

– Амосова Тетяна Володимирівна – директорка з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом»;

– Савастру Анжела Вікторівна – заступниця генерального директора з економіки та фінансів ВП ЮУАЕС;

– Тріпайло Руслана Федорівна – заступниця Голови Держатомрегулювання – заступниця головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.

«Менторка»

– Синиця Галина Орестівна – начальниця відділу розвитку персоналу ВП РАЕС.

«Освітянка»

– Синовець Поліна Андріївна – керівниця Одеського Центру з питань нерозповсюдження, Одеський Національний Університет імені І. І. Мечникова.

«Професіоналка»

– Кузнєцова Тамара Юхимівна – начальниця відділу фізичного захисту Національного наукового центру « Харківський фізико-технічний Інститут»;

– Зінкевич Любов Іванівна – начальниця Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами ДАЗВ;

– Біла Катерина Олегівна – заступниця Директора-начальник відділу ВТС та експортного контролю Департаменту міжнародної безпеки МЗС.

«Працівниця»

– Кутузова Тетяна Яківна – начальниця відділу аварійної готовності та радіаційного захисту – державна інспекторка Департаменту з питань безпеки ядерних установок;

– Яресько Рената Сергіївна – начальниця відділу роботи з громадськістю ДП «НАЕК «Енергоатом».

Нагородою у спецномінації від WiN Ukraine за вагомий внесок у розвиток ядерної енергетики було нагороджено Наталію Клос, головного спеціаліста відділу з питань координації політики у сфері захисту критичної інфраструктури та ядерної безпеки головного управління з питань стійкості сектору безпеки та захисту критичної інфраструктури Директорату стратегічного управління та європейської інтеграції Міністерства внутрішніх справ України, а також за сумісництвом директорку з регіонального співробітництва та розвитку WiN Ukraine.

«Вручення Першої Премії «WiN Ukraine Award» – це впевнений старт на шляху до розширення представництва жінок у сфері ядерної енергетики, адже отримання такої нагороди буде великою мотивацією для нових професійних звершень у цій галузі. Я висловлюю щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення цього заходу, зокрема нашим чарівним номінанткам та переможницям, які щодня докладають великих зусиль для розвитку українського та світового ядерного сектору», – говорить Маргарита Раєць.

Пам’ятні нагороди номінанткам вручали Заступник Міністра енергетики України Євген Владіміров і Заступник Міністра освіти та науки України Ігор Гарбарук.

Церемонія пройшла в оточенні представників Держави та Уряду, громадських та політичних організацій України, США, Швеції, Норвегії, Великобританії.

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiN Ukraine», за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США

Share this post