IMG_6797

У Відні відбулася презентація першого тому книги “Голоси України”

У травні цього року у м. Відень відбулася презентація першого тому книги «Голоси України» (“Voices of Ukraine”), організована Всесвітнім інститутом з ядерної безпеки (WINS).

«Голоси України» — важливий та унікальний проєкт, над яким команда WiN Ukraine під егідою Всесвітнього інституту з ядерної безпеки плідно працювала упродовж всього 2022 року з різних куточків світу.

Презентація проєкту відбулася за участю співавторів книги – Президентки WiN Ukraine Презентація проєкту відбулася за участю співавторів книги -Президентки WiN Ukraine Маргарити Раєць, Віцепрезидентки WiN Ukraine Анастасії Нечитайло, – а також виконавчого директора WINS Ларса ван Дассена, старшої проектної менеджерки Ронди Еванс, також дипломатичних представників Лори Ш. Холгейт, посла США у Віденському відділенні ООН та Міжнародному агентстві з атомної енергії, посла Євгенія Цимбалюка, постійного представника України при міжнародних організаціях. У панельній дискусії участь взяли представники України, а саме ДАЗВ, ДСП ЦППРВ, національного оператора, РАЕС, ЮАЕС, і всі вони- герої проєкту «Голоси України». Загалом до презентації книги долучилися представники дипломатичних місій понад 40 країн світу!

За словами співавтора книги Маргарити Раєць, «проєкт «Голоси України» — це більше, ніж просто збірка історій. Для WiN Ukraine це внесок у боротьбу з ядерним тероризмом на дипломатичному та інформаційному фронтах. Завдяки виданню світ почує унікальні та подекуди вражаючі факти про те, як, попри усі складнощі, українська ядерна сфера працює та розвивається, і чому так важливо закарбувати ці історії для майбутніх поколінь!»

Анастасія Нечитайло при цьому відмічає, що «збірка «Голосів України» налічуватиме 3 томи. У другому міститимуться свідчення працівників ЗАЕС, які вони зможуть дати після деокупації, а третій том писатиметься після нашої Перемоги 🇺🇦»

Проєкт став можливим зокрема за підтримки урядів Канади, Норвегії, Швеції та США.

Share this post