Frame 39

Шведський регуляторний офіс SSM продовжує підтримувати діяльність WIN Ukraine в умовах військової агресії

WiN Ukraine з початку свого заснування має потужну підтримку з боку Уряду Швеції. В мирні часи Офіс WiN Ukraine працював за фінансової підтримки Шведського регуляторного офісу SSM. 

Не виключенням став і 2022 рік. На початку року наша Організація отримала погодження щодо подальшого фінансування нашого Офісу. Проте, у зв’язку з жорстокою агресією російської федерації проти нашої країни, війною, яка сколихнула весь світ, Секретаріатом організації, за підтримки міжнародних партнерів, було прийнято рішення тимчасово розмітити офіс на базі Всесвітнього Інституту з ядерної безпеки у Відні. Сьогодні це є інтегрованою колаборацією організацій задля активної діяльності на підтримку нашої країни та максимальної консолідації міжнародних зусиль на шляху до нашої перемоги.

Отримуючи таку потужну допомогу, наша Організація намагається максимально використати можливості, дані міжнародними донорами, зокрема фінансової підтримки SSM. Так, у ці нелегкі часи наша команда експертів організувала Координаційний штаб задля надання допомоги ЗСУ, нашим колегам з профільних підприємств, які отримали моральні та матеріальні збитки, та які потребують допомоги, нашим жінкам і дітям, а також чотирилапим друзям. Авжеж, ми не маємо великої можливості вирішити всі питання, але у межах наших сил і ресурсів ми намагаємося діяти максимально.

Тому, ще раз хотіли б подякувати Шведському регуляторному офісу SSM за фінансову підтримку, адже отримані на рахунок нашої організації кошти перерозподілені на потреби наших громадян, нашої країни, нашої перемоги,  що наразі є найважливішим. Адже, життєвим кредо нашої Організації є гуманність, добро і мир, де кожне життя – це скарб нації, а паритет існує не тільки між жінками і чоловіками, а й між країнами.

Share this post