1

Фінальний семінар-ретрит 2023 від WiN Ukraine для атомниць

У готелі Holiday Inn Kyiv 15 грудня 2023 року відбувся наш фінальнальний захід для працівниць Державного агентства України з управління зоною відчуження – авторський, ресурсний та мотиваційний тренінг “Ефективна команда”. Мета заходу – підвищення ефективної взаємодії в команді, профілактика емоційного вигорання та виснаження співробітників, а також підняття рівня мотивації для досягнення нових результатів.

Захід проводив талановитий тренер Павло Коробчанський – практичний психолог, бизнес-тренер та автор розвиваючих тренінгових програм. Павло давав учасницям багато цікавих вправ у ігровій формі, а учасниці, в свою чергу, мали можливість задати відверті питання щодо особистих стратегій розвитку. Разом з тим, обговорювалися також питання чесності, вразливості, емоційності та ефективності.

Учасниці ділилися своїми емоціями, посмішками та здобутими практичними висновками. Як зазначила учасниця Марія Вербило: “Такі тренінги дають змогу кожній жінці-учасниці навчитись вірити в себе, свої команди та розвиватися. Окрім того, це хороша можливість отримати свою власну точку опори у ці буремні часи, щоб мати сили допомагати наближати Перемогу, а не чекати її. Велика подяка Margaryta Rayets, яка підтримує наш жіночий коллектив, який робить все можливе для подолання наслідків Чорнобильської катастрофи”.

Це не просто подія, це спільна діяльність, яка формує сильні та об’єднані команди!

WiN Ukraine висловлює вдячність керівництву й усьому колективу Державного агентства України з управління зоною відчуження за відкритість та співпрацю. Разом – сильніші! Захід став можливим завдяки благодійному внеску президентки WiN Ukraine та засновниці БФ “Сяйво, що надає сили” Маргарити Раєць.

Довідково. Всі семінари-ретрити, які організовувалися WiN Ukraine, є частиною 5-річної програми професійного й особистісного розвитку ATOM.WIN (Awareness, Training, Outreach, Motivation) для професіоналів сфери використання ядерної енергії та радіаційної безпеки.

Share this post