Фонд “Землячки” отримали допомогу від WiN Ukraine та ГО “Українське Ядерне Товариство”

Фонд “Землячки” отримали допомогу від WiN Ukraine та ГО “Українське Ядерне Товариство”

В рамках благодійної Виставка “Empowering Radiance” організаторам вдалось зібрати понад 90 000,00 гривень. На рахунок Фонду було перераховано 59 266,00 грн, також на решту коштів закуплено, на потребу Землячок, водонепроникні спальники у кількості 25 шт.

Все це стало можливим завдяки партнерству небайдужих та тих, хто розділяє такі цінності як повага, шана, людяність та щире бажання наближати нашу спільну мету – Перемогу України. Ми ще раз хочемо подякувати нашим учасницям благодійної виставки за їхню сміливість продемонструвати світові свої таланти. Генеральним партнерам – Комплекс Toronto-Kyiv, ТОВ “ТК Проперті Менеджмент” та ГО “Soborna Ukraine” – ми дякуємо за тверду позицію у важливості єднання задля досягнення реальних результатів у складних умовах. Нашим партнерам, а саме ведучому Ігорю Зиніну, співачці Дарині Кирилко, квітковій крамниці «Чайна Роза», ресторану та арт-простіру Normal Art Restaurant, аромо-бренду Ol.factory – ми вдячні за небайдужість, активну громадянську позицію та безцінний внесок і підтримку в реалізації благодійної виставки робіт жінок-атомниць «Empowering Radiance».

Окремо хочемо подякувати капітану Національної Гвардії України Христині з позивним «Кудрява» за її відеозвернення, у якому вона окреслила все, заради чого власне ми робимо благодійні заходи та чому не варто здаватись, а далі продовжувати боротись за нашу Перемогу: «Мені шкода, що сьогодні не можу бути з вами разом, але сподіваюсь, що мені вдасться донести все те, що я хотіла сказати вам. Найперше, я б хотіла подякувати всім атомникам і атомницям, бо ваша робота в цій галузі є дуже важливою для України, адже це є велика відповідальність. Я б також хотіла, щоб ми з вами разом згадали 24 лютого 2022 року… В той день я була на лінії зіткнення і, чесно кажучи, була не впевнена, що вийду звідти живою. Проте, сьогодні виступаю перед вами. Також мої посестри зустрічали перших десантників у боях поблизу летовища Антонова. Згадайте, як було страшно в ті перші дні… Але те, що дало нам відкинути противника, те, що дало нам звільнити окуповані населені пункти, – це наша об’єднаність! Це наша віра! І це наша сила! Ми всі були об’єднані однією ціллю і однією метою. Ця віра і ця сила дозволяють нам боротись і зараз. Попри неймовірні втрати. Ми продовжуємо боротись, щоб наступні покоління не знали, що таке війна. Але пам’ятали, якою ціною нам дається ця Перемога. Я закликаю вас продовжувати вірити, боротися, не опускати рук! Пам’ятати, ЯКОЮ ціною… Обов’язково відпочивати і продовжувати наближати нашу Перемогу! Слава Україні! Героям слава!»

Наближаємо нашу Перемогу!

Share this post