imgbig-1-1024x683

У столиці відбувся щорічний Invest in Kyiv Forum

10 вересня 2021 року у столиці відбувся шостий щорічний Інвестиційний форум міста Києва, який відвідали представниці WiN Ukraine: Президентка Організації Маргарита Раєць та Віце-президентка Анастасія Нечитайло.
 

Головною темою Invest in Kyiv Forum став пошук шляхів, які дозволять Києву в найближчому майбутньому стати більш технологічним, екологічним та стійкішим до можливих ризиків.

Участь у форумі взяли понад 30 спікерів з 14 країн світу, зокрема, мери європейських міст та представники муніципалітетів, урбаністи, міжнародні та українські інвестори, а також художники та експерти зі стійкого розвитку.

Відкрив форум мер Києва — Віталій Кличко. «Інвестиції – один із локомотивів розвитку міста. Майже 60%, які надходять до держави, припадають саме на Київ. Наше завдання – зацікавити кожного інвестора, щоб він мав можливість реалізувати свої проекти та можливості. У нас багато планів, цікавих і перспективних проєктів, у які вигідно інвестувати. Київ відкритий для ініціатив бізнесу, що допомагають столиці динамічно розвиватися. Тому – долучайтеся! Примножуйте красу і комфорт європейського Києва і примножуйте свій успіх!» – звернувся до учасників форуму Віталій Кличко.

Під час проведення 5 дискусійних панелей форуму було обговорено наступні питання:

  • креативна трансформація та нові можливості інвестиційно привабливих індустрій;
  • стрімкий урбаністичний розвиток і збереження навколишнього середовища;
  • інструменти залучення інвестицій до проектів Великого Києва;
  • стале здоров’я спільноти.

Share this post