292015142_552901246510822_6725393779903114404_n

У Відні пройшов офлайн курс з кібербезпеки для ядерної захищеності

Цього тижня у м. Відень за сприяння World Institute for Nuclear Security на базі Австрійського інституту технологій пройшов офлайн курс з кібербезпеки для ядерної захищеності. Слухачі курсу мали можливість ознайомитися з кіберзагрозами для об’єктів ядерної промисловості, національними стратегіями країн при забезпеченні кібербезпеки, стратегіями захисту та протидії кіберзагрозам, оцінкою ризиків, аналізом інцидентів та культурою кібербезпеки.

Серед слухачів були представники як і безпосередньо сфери кібербезпеки, так і освіти, регулятора, спеціалісти з фізичного захисту, операторів АЕС, і така різноманітність серед учасників дозволила не тільки поділитися практичним досвідом з точки зору різних прикладних напрямів, але й дати розуміння, як це все працює на практиці у різних країнах ( таких як Британія, Україна, Туреччина, Індія, Парагвай, Малайзія, Болгарія, Іспанія, Нігерія, Сербія, Гана, Бразилія, Мальта, Кенія).

WiN Ukraine продовжує активно допомагати українським фахівцям в напрямку їхнього професійного розвитку і радо вітає із закінченням цього курсу пані Ганну Шепель (асистентку кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Фізико-математичного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського) та пана Дениса Разенкова (начальника відділу технічного обслуговування інформаційно-аналітичних систем НІЦ управління РАВ ДСП «ЦППРВ»), яких було рекомендовано для участі у згаданому курсі від WiN Ukraine.

«На жаль, через технічні та особисті причини не всі делеговані нами учасники змогли взяти участь у згаданому курсі цього разу. Але ми щиро сподіваємося, що не тільки фахівці особисто, але й їхнє керівництво у подальшому буде сприяти тому, щоб працівники мали можливість виїжджати, навчатися, обмінюватись досвідом та (що наразі найголовніше) бути амбасадорами своєї країни у складні часи, зустрічатися з фахівцями свого світу та розповсюджувати правдиву інформацію серед спеціалістів галузі щодо актів ядерного тероризму, які чинить російська федерація на території України. А кібербезпека у даному випадку є одним з головних факторів стійкості архітектури національної безпеки!

Ми вдячні WINS та AIT за проведення такого важливого тренінгу та можливість участі представників з України, сподіваємося на продовження навчання наших українських спеціалістів у подальшому!» – зазначають у WiN Ukraine.

За словами учасників, Ганни та Дениса, участь у курсі допомогла їм поглибити знання та узагальнити вже набуті, що дозволить передати ці знання на своїх робочих місцях.

Share this post