photo_2023-03-06_12-28-05

У Відні відбулась зустріч амбасадорів Академії WINS

22-23 лютого у Відні, Австрія відбулась зустріч амбасадорів Академії World Institute for Nuclear Security (WINS). Участь у заході взяло керівництво WiN Ukraine.

Цілями зустрічі стали:

  • підтримка амбасадорів, їхній організацій задля посилення гендерної рівності та сертифікованого навчання з ядерної безпеки на національному, регіональному та глобальному рівнях;
  • просування та заохочення збільшення кількості стипендій у 2023 році для розвитку потенціалу;
  • продовження нарощування мережевого потенціалу між амбасадорами щодо ключових аспектів ядерної та радіологічної безпеки та отриманих уроків.

Це перша подія з 2019 року, яка зібрала амбасадорів Академії WINS з усього світу, щоб поділитися своїми поглядами на відокремлення Академії, ідеями щодо стипендій та своїми пропозиціями щодо майбутніх проєктів і заходів.

Під час зустрічі WiN Ukraine представили учасникам зустрічі ідею та формат поточного проєкту «Голоси України», який реалізується під егідою WINS.

Представник Канади Джефф Маккейб відгукнувся про ідею проєкту “Голоси України” так: “Нещодавно я мав честь зустрітися з жінками, які стоять за проєктом, і поспілкуватися з ними. Висловлюю свою глибоку повагу та захоплення не лише їм, але й усім тим, хто продовжує наполегливо працювати в Україні, зокрема на Запорізькій та Чорнобильській АЕС. Коли «Голоси України» буде офіційно випущено найближчими місяцями, я рекомендую кожному підтримати проєкт, не просто читаючи історії, що містяться в ньому, а скоріше ЖИТИ історіями через тих, хто ними поділився”.

Фото: WiN Ukraine, Джефф Маккейб.

Share this post