photo_2023-07-25_20-06-07

Успішні проєкти, війна та зміна вектору розвитку

ГО WiN Ukraine, як і інші представники українського громадського сектору, зростала, розвивалась та мала амбітні плани на майбутнє. Війна все змінила.

Цього року ми відзначаємо три роки від дня створення, за які встигли реалізувати успішні проєкти до початку широкомасштабної війни та змінити вектор свого розвитку після. Але це все було б неможливим без наших партнерів. Маємо нагоду присвятити серію публікацій нашим досягненням та поділитись з вами нашими планами.

Цією публікацією ми висловлюємо вдячність за нашу плідну співпрацю та взаємодію з нашими партнерами, донорами, амбасадорами проєктів, членкинями та друзями ГО WiN Ukraine!

Першочергово, ми вдячні Органу радіаційної безпеки Швеції (SSM), нашому потужному донору, за підтримку діяльності нашого офісу (який, на жаль, через воєнні дії змушені були закрити) та за підтримку наших нових проєктів технічної допомоги, про які ви дізнаєтеся вже у вересні цього року.

Також дякуємо World Institute for Nuclear Security Всесвітньому інституту з ядерної безпеки (WINS), який у 2022 році став нашим прихистком й сприяв безупинній діяльності нашого віртуального офісу у м. Відень, а також за реалізацію проєкту “Голоси України” та за всебічну дружню підтримку й допомогу.

Норвезькому органу з радіаційної безпеки (DSA) ми хочемо подякувати за підтримку наших щорічних заходів, таких як Конференція WiN Ukraine та Національна премія WiN Award, а також Нюклеатону, і за підтримку нашої Програми діяльності, реалізацію якої ми плануємо продовжувати у 2023-2024 роках.

Урядам США та Канади висловлюємо вдячність за те, що ми відчуваємо себе частиною важливої мережі професіоналів ядерної безпеки з усього світу, незважаючи на усі складнощі та перепони, які ми пережили за ці три роки.

Нашим національним партнерам, серед яких зокрема ДП «НАЕК «Енергоатом» і Державне агентство України з управління зоною відчуження, адже головна наша місія — це допомога перш за все державі та тим професіоналам, які на неї працюють.

Безмежно дякуємо також нашій команді чудових людей, всім і кожному, хто працює з нами.

Далі – нові виклики та наша спільна Перемога!

Share this post