Frame 760

Стажування за Програмою МАГАТЕ імені Марії Складовської-Кюрі

УВАГА!

Якщо ви ще не встигли цьогоріч подати заявку, то нагадуємо, що залишилося трохи менше місяця подати свою кандидатуру на стажування за Програмою МАГАТЕ імені Марії Складовської-Кюрі!

Термін подачі заяв – до 30 вересня 2021 року. Для отримання додаткової інформації про те, як подати свою заяву, відвідайте цю сторінку:
https://www.iaea.org/about/overview/gender-at-the-iaea/iaea-marie-sklodowska-curie-fellowship-programme

Нагадуємо, що Програма стипендій імені Марії Склодовської-Кюрі (ПСМСК) покликана допомогти збільшити число жінок у ядерній галузі, забезпечуючи інклюзивні умови освіти для створення кадрового резерву, представленого як чоловіками, так і жінками, які здатні внести свій вклад в глобальні науково-технічні інновації і стимулювати їхній розвиток.

Ця програма, названа на честь фізика-першовідкривачки та двічі лауреатки Нобелівської премії Марії Складовської-Кюрі, покликана надихати молодих жінок на освоєння спеціальностей в ядерній галузі за допомогою надання високо мотивованим студенткам стипендій для отримання академічного ступеня магістра поряд з можливістю пройти стажування за сприяння МАГАТЕ.

Share this post