30-08-21 новость

Семінар-форум для жінок Хмельницької АЕС!

Ми розпочали! 🥳Перша інформація з семінар-форуму для жінок Хмельницької АЕС!

WiN Ukraine та ДП «НАЕК «Енергоатом» розпочали програму заходів «Професійний розвиток жінок в атомній енергетиці». Цьогоріч семінари-форуми відбудуться на 4-х атомних станціях України. Першим майданчиком стала  Хмельницька атомна електростанція. Далі за планом: Рівненська, Запорізька та Южно-Українська атомні електростанції (АЕС).

Програма семінар-форуму складається зі звернень представників дирекції Енергоатому, керівництва Хмельницької АЕС, профспілкових організацій, керівництва WiN Ukraine та «Шведського органу з радіаційної безпеки» (Swedish Radiation Safety Authority (SSM)), у партнерстві з яким проводиться сьогоднішній захід; презентацій провідних профільних спікерів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), дирекції та експертів WiN Ukraine, Атомпрофспілки й зв’язків з громадськістю ХАЕС; виступів амбасадорів й аналітичної частини.

Головний акцент заходу – інтерактивна лекція про особливості лідерства в сучасному світі та роль жінок в його розвитку, а також практична яскрава частина від головного тренера.
Учасницями сьогоднішнього семінар-форуму стали 54 активних представниць жіночої статі Хмельницької АЕС. Бажаємо їм плідної роботи на заході!

P. S. Незабаром буде опубліковано розширений матеріал заходу.

Share this post