marie-curie-fellowship-banner-1140x300

Прийом заявок на участь у 3-ій програмі стипендій МАГАТЕ імені Марії Склодовської-Кюрі відкрито

Ми раді повідомити, що прийом заявок на участь у 3-ій програмі стипендій МАГАТЕ імені Марії Склодовської-Кюрі (MSCFP) відкрито до 30 вересня 2022 року. Щоб дізнатися більше про програму та вимоги до учасників, перейдіть за посиланнями: IAEA Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme | IAEA та Information for applicants | IAEA. Цього року МАГАТЕ планує відібрати 150 студентів.

IAEA Maria Sklodowska-Curie Fellowship Programme (MSCFP) було запущено у 2020 році Генеральним директором МАГАТЕ з метою збільшити число жінок у ядерній галузі, забезпечуючи інклюзивні умови освіти для створення кадрового резерву, представленого як чоловіками, так і жінками, які здатні зробити свій внесок в глобальні науково-технічні інновації і стимулювати їхній розвиток.

Програма спрямована на те, щоб надихати та заохочувати молодих жінок до побудови кар’єри у галузях, пов’язаних з ядерною сферою, шляхом надання високомотивованим студенткам стипендій для магістерських програм та можливості пройти стажування за сприяння МАГАТЕ. Стипендії присуджуються щорічно понад 100 студенткам. При відборі студентів враховується географічна різноманітність та різноманітність галузей навчання, а також кваліфікаційні вимоги та інші критерії. Відібрані студенти отримують до €20 000 на навчання та до €20 000 на проживання в рамках магістерської програми. Після закінчення навчання студентам також надається можливість пройти стажування тривалістю до 12 місяців у МАГАТЕ, його організаціях-партнерах, а також у промисловості. Крім того, студентам надається можливість відвідувати та брати участь у різноманітних освітніх, професійних та мережевих заходах.

З моменту свого запуску в 2020 році MSCFP отримав 1042 заявки, в яких взяли участь 210 студентів із 93 держав-членів, які навчаються у 53 країнах світу. Передбачається, що програма розширюватиметься з кожним роком, щоб дати більшій кількості жінок можливість здобути вищу освіту у галузях, пов’язаних з атомною енергетикою.

Share this post