2721FD71-208E-4E48-9CDD-47561AD2EF1F

Президент України розповів про зустріч з Гендиректором МАГАТЕ

Президент України Володимир Зеленський розповів про зустріч із керівником МАГАТЕ Рафаелем Гроссі, який 6 жовтня прибув до Києва. Основною темою перемовин стала ситуація на захопленій російськими терористами Запорізькій атомній станції. 

«Звичайно, будь-які рішення поточного керівника рф щодо Запорізької станції і будь-які намагання росії перевести станцію нібито у свою власність є нікчемними. Це ж атомна станція. Це ж вам не який-небудь палац, не ЮКОС чи щось інше, що вже вдавалося вкрасти російському керівництву», – сказав Володимир Зеленський в щоденному відеозверненні. Також він додав: «Зараз на станції близько 500 окупантів. А це ні що інше, як 500 ризиків катастрофи. Світ це розуміє. Я дякую за підтримку всім, хто бореться за повернення повного українського контролю над станцією та за її повну демілітаризацію».

Президент України повідомив про важливість почути від пана Гроссі запевнення, що міжнародна спільнота контактуватиме щодо ЗАЕС тільки з Україною, бо це – українська власність. Була, є й буде. 

Пан Зеленський підкреслив зокрема інший аспект цієї теми – власне електрику. Якщо Запорізька станція не працює – українська держава отримує ситуацію, коли в країні немає профіциту електрики, яку Україна може, зокрема, експортувати до країн ЄС. 

Джерело: https://t.me/energodar_ukr

Share this post