photo_2023-03-09_15-45-44

Попередня презентація проєкту “Голоси України” відбулась у Відні

Однією з важливих подій міжнародного рівня до річниці військової агресії проти Україні стало проведення 28 лютого у Відні за сприяння Постійного Представництва Канади у Відні, Посольств Швеції та Норвегії заходу високого рівня за участю 45 послів та їхніх заступників у резиденції Посольства Швеції, а саме панельної дискусії на тематику викликів для працівників ядерної сфери у контексті війни та попередньої презентації 5 надрукованих історій, що є частиною майбутньої книги “Голоси України”.

Головою панельної дискусії виступив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні пан Євгеній Цимбалюк.

« «Голоси України» — важливий та унікальний проєкт, над яким команда WiN Ukraine під егідою Всесвітнього інституту з ядерної безпеки плідно працювала упродовж всього 2022 року з різних куточків світу.

17 героїв, 17 унікальних історій та ще більше важливих меседжів від українських фахівців ядерної сфери, життя та майбутнє яких по-своєму змінила війна», — зазначив Виконавчий директор WINS Ларс Ван Дассен під час свого виступу.

Для WiN Ukraine проєкт «Голоси України» — це більше, ніж просто збірка історій. Це наш внесок у боротьбу з ядерним тероризмом на дипломатичному та інформаційному фронтах. Завдяки виданню світ почує унікальні та подекуди вражаючі факти про те, як, попри усі складнощі, українська ядерна сфера працює та розвивається, і чому так важливо закарбувати ці історії для майбутніх поколінь!

Презентація всієї книги планується на кінець квітня 2023 року. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Share this post