371954000_612108547745141_7753588910488469622_n

Оголошено Open call в рамках виставки «Empowering Radiance: погляди жінок-атомниць на війну через призму мистецтва»

ГО «WiN Ukraine» у партнерстві з Українське Ядерне Товариство оголошують Open call в рамках виставки «Empowering Radiance (Сяйво, що надає сили): погляди жінок-атомниць на війну через призму мистецтва», яка має на меті пролити світло на багатогранність жінок-професіоналок атомної галузі України, значення ядерної енергії у житті суспільства та художнє вираження жіночих переживань під час широкомасштабної війни.

«Empowering Radiance» — це виставка про жінок і для жінок, адже має благодійну мету щодо збору коштів для українок, які боронять нашу землю у війні проти російських загарбників. Виставка, як виклик стереотипам і спонукання до позитивних змін, використовує трансформаційну силу мистецтва, завдяки якій атомниці протягують руку допомоги жінкам-військовим, для яких необхідна амуніція, форма, взуття, захист та комплекти «жіночої гуманітарки».

Як взяти участь у виставці?

Для цього потрібно надіслати організаторам заявку (посилання: https://docs.google.com/…/1SIw0qqNkqqIdt1ZbTBaCQSh…/edit), у якій необхідно вказати такі дані:

1) П.І.Б. автора;

2) фото витворів мистецтва;

3) детальний опис до кожного фото (назва, матеріал витвору, рік виконання та орієнтовна вартість).

Для участі приймаються роботи у двох категоріях: образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво.

Авторки, які успішно пройдуть відбір, будуть представлені на виставці «Empowering Radiance».

Найоригінальніші витвори мистецтва візьмуть участь у публічному аукціоні. Відбір робіт для аукціону здійснюватиме компетентне журі.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу жінкам, які служать у лавах ЗСУ.

Витвори мистецтва, що не будуть продані, організатори повернуть їхнім авторкам.

Перш ніж надіслати заявку на Open call, будь ласка, уважно прочитайте правила участі. Це допоможе оформити заявку коректно та вдало пройти відбір. Всього для участі можна подати від 2 до 5 витворів мистецтва.

Заявки приймаються до 23:59 06 жовтня 2023 року.

Всі авторки будуть повідомлені про статус заявки до 15 жовтня 2023 року включно.

Share this post