15m

«Ніхто не може зупинити вас, якщо ви готові вчитися»

«Ніхто не може зупинити вас, якщо ви готові вчитися»: керівництво та експерти WiN Ukraine вкотре стали магістрами

Президент WiN Ukraine Margaryta Rayets і директор з регіонального співробітництва та розвитку Наталія Клос отримали дипломи магістрів за спеціальністю «атомна енергетика, фізичний захист, облік та контроль ядерних матеріалів» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Окрім того, Наталия Клос було ногороджено почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток інституту.

Ступінь магістра з цього ж напряму також здобули експерти WiN Ukraine: Альона Самсоненко Алена Самсоненко, Павло Колпаков Pavel Pavel та Владислав Борзенков Влад Борзенков.

З вітальним словом від структури Державного агентства України з управління зоною відчуження виступив заступник Голови ДАЗВ Максим Шевчук Maksym Shevchuk.

Не менш знаковим стало отримання диплому Катериною Павловою Kateryna Myrnaua-Pavlova, яка здобула ступінь магістра за спеціальністю «публічне управління та адміністрування», закінчивши Національну академію державного управління при Президентові України.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо ніколи не втрачати жагу до знань і пошуків, притаманні студентам наполегливість та життєвий запал!

Share this post