17m

Міжнародний посібник з передового досвіду WINS перекладено WiN Ukraine українською мовою!

Міжнародний посібник з передового досвіду WINS перекладено WiN Ukraine українською мовою для поширення серед ЦОВВ

Всесвітній інститут ядерної безпеки (WINS) опублікував Посібник найкращих міжнародних практик із забезпечення гендерного паритету в сфері фізичної ядерної безпеки.

Готуючи цей Посібник, експерти WINS спирались на особистий досвід фахівців з фізичної ядерної безпеки в усьому світі та інформацію, отриману в результаті опитування членів WINS щодо ставлення до гендерної рівності у фізичній ядерній безпеці. Посібник підтверджує готовність WINS до захисту жінок у сфері фізичної ядерної безпеки, заохочуючи організації просувати гендерний паритет на всіх рівнях.

Нещодавно WIN Ukraine здійснили переклад Посібника українською мовою та, з метою досягнення гендерного паритету на національному рівні, поширили його серед органів виконавчої влади.

У WiN Ukraine впевнені, що цей Посібник – ще один важливий крок до становлення гендерної рівності, яка є передмовою розвитку та позитивних змін в усіх сферах діяльності, зокрема у фізичній ядерній безпеці.

Сподіваємося, що методиками, які включає у себе Посібник WINS, послуговуватимуться та керуватимуться усі державні установи, їхні очільники та працівники.

З україномовною версією Посібника ви можете ознайомитися за покликанням: https://drive.google.com/…/10de470ukYD9f4jc8K…/view…

Користуйтеся і досягайте гендерного паритету разом з нами!

Share this post