12m

Міжнародний день прав людини

10 грудня – Міжнародний день прав людини

«Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах» – проголошує ст. 1 Загальної декларації прав людини, ухвалення якої відбулось цього дня 1948 року Генеральною асамблеєю ООН.

Життя людини, її права та свободи є найвищою цінністю кожної держави і світу загалом. Навчатись, працевлаштовуватись, почувати себе у безпеці, бути рівними перед законом мають право абсолютно всі, незалежно від соціального статусу, політичних та релігійних переконань, раси чи гендерної приналежності.

«Ми виступаємо проти порушення будь-яких прав людини, зокрема проти гендерної дискримінації. Це також стосується труднощів у працевлаштуванні та кар’єрному зрості жінок у галузях, які стереотипно вважаються «не жіночими». Тому, важливо не лише пам’ятати про свої права, а й сміливо говорити про випадки, коли їх намагаються порушити, адже свобода думки і слова – це теж наше право», – говорить Президентка WiN Ukraine Маргарита Раєць.

WiN Ukraine закликає поважати свої права та права кожної людини, адже це є запорукою миру та злагодженості у суспільстві.

Share this post