5m

Міжнародний день боротьби з насильством над жінками

25 листопада світ відзначає Міжнародний день боротьби з насильством над жінками.

На превеликий жаль, багато жінок у всьому світі щодня потерпають від психологічного, морального, фізичного насилля. Воно не має ані політичних, ані культурних, расових чи національних кордонів. Загроза насильства, або вже пережитий прикрий досвід, заважають жінкам повною мірою користуватись своїми правами і почувати себе захищеними.

Тому, у 1999 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити цього дня заходи, які спрямовані на привернення уваги суспільства до цієї проблеми.

У Києві сьогодні стартує акція «16 днів проти гендерного насильства», яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня. Тема цьогорічної кампанії в усьому світі – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір. Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Ця тема має на меті привернення уваги громадськості та активізацію зусиль у боротьбі з сексуальним насильством.

WiN Ukraine виступає проти усіх форм насильства, особливо над представницями слабкої статі, і закликає до розуміння того, що будь-які прояви насильства над людиною є неприпустимими та не мають жодних виправдань!

Подолаємо насилля разом!

Share this post