Без имени

Модуль управління безпекою радіоактивних джерел тепер доступний українською мовою

Академія WINS пропонує модуль управління безпекою радіоактивних джерел та іспит українською мовою.

«Такий курс, який пропонує Академія WINS (одна з найпотужніших інституцій у сфері ядерної безпеки), особливо у співпраці з провідним університетом України – КПІ ім. Ігоря Сікорського – пропонує накопичені знання, підтверджені досвідом кращих світових експертів у галузі», – зазначила президент WiN Ukraine Маргарита Раєць.

«Передача цих знань українською мовою нарешті робить їх доступними для тих, хто бажає їх поглибити та примножити, або ж побудувати свою кар’єру у сфері поводження з радіоактивними матеріалами. WiN Ukraine рада бути частиною цієї чудової ініціативи!»

Проект став можливим завдяки щедрій підтримці Шведського органу з радіаційної безпеки (SSM). «Шведський орган з радіаційної безпеки раді підтримати WINS у їхній роботі в Україні. Розвиток потенціалу є для нас високим пріоритетом, і WINS виконує важливу роботу в Україніі. З огляду на все, що зараз відбувається в Україні, приємно бачити, що, працюючи з WINS та КПІ ім. Ігоря Сікорського, SSM може підтримати та розбудувати освітній потенціал в Україні», – сказав Насір Вегар, керівник проекту відділу міжнародної політики та співпраці SSM Департаменту регулювання та розвитку знань.

«КПІ пишається тим, що співпрацює з WINS. Наявність програми управління безпекою радіоактивних джерел Академії WINS українською мовою — це чудовий спосіб допомогти нам зміцнити освітню спроможність в Україні», — зазначили Тимофій Бібік, доцент, та Іван Остапенко, асистент професора у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Share this post