Frame 23

Минув рівно місяць війни…

Минув рівно місяць війни. Жорсткої, безжальної війни, яку розпочала проти нашої мирної та квітучої України російська федерація! Війна, що сколихнула весь світ та нагадала кожному, що таке справжній фашизм, той, про який було написано у книжках з історії про Другу світову!

На жаль, навіть у 21-му сторіччі ми маємо прототип Гітлера (або навіть страшніше), який примушує увесь світ консолідуватися не тільки для підтримки нашої держави, але й для протидії подальшому ядерному тероризму (акти якого вже мали місце!).

У ці нелегкі для всіх часи активовано волонтерський дистанційний Координаційний штаб “WIN Ukraine for Ukraine’s WIN”, який не тільки словом, але й ділом долучається до усіх тих, хто крок за кроком наближає нашу країну до перемоги – перемоги добра над злом та світу над темрявою. Були раді надати допомогу тим, у кому впевнені та кому довіряємо, що вона дійде до потрібного місця потім: Oleksandr Syrota, Елена Юзькова та Vadym Skrypnyk для БО “ОК ФОНД”, Анастасія Івановська, Алексей Коваленко з його Громадська ініціатива “Варта Виноградар”, Форум розвитку громадянського суспільства, Yuli Yu. Ваша діяльність – безцінна! 🙏🏽💛💙Продовжуємо рухатись у напрямку перемоги разом з усіма вами! Опрацьовуємо свої можливості та зв’язки з міжнародними організаціями. Отже, далі – буде! Anastasiia Nechytailo, Margaryta Rayets, Hanna Shepel, Yuli Yu, Aleksey Zhivotenko, Анастасія Хоречко, Andrii Tykhonchuk.

Share this post