29m

Конференція «Роль жінок-вчених у розвитку науки, інновацій та технологій»

З 17 до 20 серпня у м. Гулістан (Республіка Таджикистан) проходить II-й Міжнародна науково-практична конференція «Роль жінок-вчених у розвитку науки, інновацій та технологій», організаторами якої є Агентство з ядерної та радіаційної безпеки Національної академії наук Таджикистану (регулятор) та національне представництво Women in Nuclear.

Учасниками заходу є також міжнародні експерти у сфері протидії ядерному тероризму та нерозповсюдження, представники МАГАТЕ, Департаменту енергетики США, Центру з нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна у Монтереї та ін.

Зі вступним словом щодо діяльності українського представництва Women in Nuclear виступила Президентка організаціі Маргарита Раєць.

«Я дуже вдячна організаторам за запрошення виступити із промовою від імені WiN Ukraine, і я хотіла би підкреслити, що, звичайно, роль жінок у науці, інноваціях та розвитку технологій дійсно величезна, але справа в тому, що нам, жінкам, потрібна більша підтримка: не тільки з боку урядів, колег та міжнародних партнерів, але, що важливіше – перш за все саме ми, жінки, повинні підтримувати одна одну. Завжди» – зазначила вона, побажавши усім учасникам подальших плідних дискусій упродовж всього часу конференції.

Share this post