26m

Команда WiN Ukraine, святкує свій перший День Народження!

19 червня – особливий день для WiN Ukraine, адже сьогодні наша поки що зовсім юна, але така потужна команда святкує свій перший День Народження!

І саме зараз хочеться пригадати всі наші великі і маленькі перемоги за цей рік!

27 листопада 2020 року було проведено ІІ Щорічну Конференцію «Жінки ядерної сфери України» із залученням українських та іноземних експертів ядерного сектору

Того ж дня було вперше проведено церемонію вручення Премії «WiN Ukraine Award»

У лютому 2021 році наша команда вперше відкрила двері свого нового офісу;

4 березня WiN Ukraine спільно з ДП “НАЕК “Енергоатом” було проведено стартовий форум з професійного розвитку жінок в атомній енергетиці

27 квітня Генеральний директор МАГАТЕ наніс офіційний візит до офісу нашої Організації

29 квітня було проведено тематичний вебінар, присвячений 35-им роковинам Чорнобильської катастрофи, “Жінки Чорнобиля: радіаційна безпека вчора, сьогодні, завтра”

А ще наші експерти впродовж року брали участь у багатьох онлайн-семінарах щодо просування гендерної рівності у ядерній сфері та інших тематичних заходах!

Хочемо подякувати всім, хто сприяв становленню нашої Організації та всіляко нас підтримував, а саме українським та закордонним партнерам!

Попереду – ще багато нового та цікавого, тому хочеться побажати нам успіхів, творчого натхнення, впевненості та сили долати всі перепони на шляху до бажаних цілей!

Share this post