Дипломатія в ядерній енергетиці…

Дипломатія в ядерній енергетиці на сьогодні — це один із дієвих інструментів у протидії російській пропаганді на міжнародній інформаційній арені. Від початку повномаштабної війни росії проти України.

WiN Ukraine долучились до своєрідного дипломатичного фронту, продовжуючи свою статутну діяльність — захист прав, свобод та інтересів громадян України у сфері ядерної енергетики, радіаційної безпеки та технологій.

Ми мали можливість брати участь у різноманітних міжнародних заходах (конференції, тренінги, воркшопи тощо), де представляли Україну та ділились достовірною інформацією з міжнародною аудиторією. Поширюючи правдиву інформацію щодо діяльності України у напряму забезпечення ядерної безпеки, ми намагались (та намагаємось і сьогодні) здійснити свій внесок у боротьбу з ядерним тероризмом, який чинить рф.

Лекція під час INSEN у МАГАТЕ щодо досвіду подолання наслідків окупації, виступ перед японськими колегами на щорічній конференції WiN Global для спростування фактів дезінформації, та викладені у книзі «Голоси України» історії українців, які зіштовхнулись з війною, — це все тільки частина нашої діяльності на цьому фронті амбасадорів своєї країни. Посли країн світу, експертне середовище та інші зацікавлені сторони з майже всіх куточків планети, яким нам вдалось донести важливе та болюче для нашого суспільства, є палкими прихильниками нашої країни.

Все це та багато іншого є свідченням проактивної позиції WiN Ukraine на міжнародній арені. Далі — більше.

Разом до Перемоги!

Share this post