Без имени

Генеральний директор МАГАТЕ урочисто відкрив Форум «Атомна енергетика: стимул для сталого розвитку. Роль жінок у R&D, безпеці та захищеності»

У своєму вітальному слові Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі підкреслив, що Women in Nuclear є важливим партнером Міжнародного Агентства з Атомної Енергії.

«Безсумнівно, тисячі членів сприяють мирному, безпечному та надійному використанню ядерної науки та технологій задля того, щоб вони могли принести користь якомога більшій кількості людей. WiN також допомагає збільшити вплив жінок у цій важливій сфері», — акцентує пан Гроссі.

Також він додає: «Як Генеральний директор МАГАТЕ, я сповнений рішучості бачити більше жінок, які приєднуються до Агентства та ядерної галузі загалом. Усі виграють, коли ми знімаємо бар’єри для повного залучення. Є приказка, що на вечірку запрошують різноманітність, а до танцю — інклюзивність. Дозвольте мені розширити її, додавши, що справжня приналежність диригує подіями».

За словами пана Гроосі, у ядерній сфері потрібні всі найкращі таланти у команді, яка формує майбутнє, чи то у написанні ядерного закону, у розвитку науки, у розробці технологій чиформуванні політики. І МАГАТЕ, і WiN працюють над тим, щоб втілити це в життя.

Share this post