3m

«Актуальні виклики з питань нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи»

23-28 серпня 2020 року у м. Одеса, на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, проходила 10-та регіональна літня школа «Актуальні виклики з питань нерозповсюдження та роззброєння: регіональні перспективи».

Організатором цього заходу виступає вже десятий рік Одеський Центр з питань нерозповсюдження за підтримки Шведського Агентства з радіаційної безпеки та Державного Департаменту США.

Цього року представниці WIN Ukraine були запрошені в якості експертів літньої школи та виступили перед учасниками з презентацією щодо національної системи поводження з радіоактивними відходами та досвіду України у забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки. Зокрема, було поінформовано щодо місії та головні пріоритети діяльності українського представництва WIN Global.

Представники Державного Департаменту США, які залучилися до заходу онлайн, надали своє схвалення щодо створення українського представництва та підкреслили готовність до подальшої підтримки WIN Ukraine.

Також, під час проведення літньої школи, свої лекції представили провідні експерти з питань нерозповсюдження та ядерної безпеки з Франції та Сполучених Штатів Америки, представники провідних міжнародних організацій. Слухачами літньої школи, особисто та онлайн, стали українські та міжнародні студенти, а також молоді наукові співробітники з різних країн світу.

Share this post